Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy túl sok zsírt tárol a teste?

Figyelt kérdés

A barátnőm alapvetően rengeteget sportol. A hét minden napján mozog valamit. Egyik nap súlyzókkal, másik nap brutál kardio, és ilyen 20-30 km-es túrákra is el szokott menni havi 2x. Az étkezése mérföldekkel jobb, mint az átlag magyaré, de azért nassolgat. Kb 2000 kalóriát eszik egy nap.

168 cm magas és 63 kiló, ami szerintem még az izommal számolva is sok, ráadásul az alhasa oldalról kicsit kidomborodik és szemből is látszik, hogy nem izmos, egyenletesen zsír borítja az egészet. Aki nem tudja, meg nem mondaná, hogy bármit is mozog, inkább picit igénytelen skinnyfat-nek nézné. Az egész sport annyiban látszik a régi alakjához képest, hogy genetikailag vékony a lába és lapos a feneke, most pedig úgy néz ki, mint egy genetikailag normál, kicsit teltebb combú, kerek fenekű nő, de nem úgy, mint egy Jen Selter. Meg a válla nem az a tipikus csapott női váll. De ennyi.

Szerintem ennyi mozgás és viszonylag normális étkezés mellett ciki, hogy csak ezt tudja felmutatni, ráadásul simán utalhat anyagcsere betegségre, amit igénytelen dolog nem észrevenni és elhanyagolni.

Hogyan szóljak neki úgy, hogy ne legyen belőle sértődés?



2022. jan. 25. 12:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen normális. Tudod, a hasa a belső szervei miatt nem lapos, engedd már meg neki, hogy az legyen.
2022. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy. Jobbat érdemel nálad.
2022. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

Ja, megint egy bugyuta kisfiú, aki azt gondolja, hogy az insta csajok órákig beállított, dinoszaurusz pózos képe a valóságot ábrázolja, és azt várja a való életben? :D


Igénytelen, mi?


Olyasmi vagyok, mint a barátnőd, én is sokat sportolok és 170 cm-hez vagyok 61 kiló. Én is tudok úgy kinézni képeken, mint a fitnesses insta csajok, ha felveszek kitekert pózokat, jó szögben vagyok fotózva, valamint úgy flexelek, hogy majdnem besz_arok, és még levegőt se veszek. :)


Eszem ágában nem lenne egy kis phaszkalapért diétázni, csak azért, mert kockákat akar látni a hasamon, és nem tetszik neki, hogy vannak szerveim.

2022. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a barátnődet, hogy ilyen barátja van!

Gondolom nem vagy egy Adonisz!

2022. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Rettentő felületes vagy. Hagyd ott ezt a szegény lányt, jobbat érdemel nálad.
2022. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem félsz hogy az lesz a válasz hogy a te kukid meg túl kevés vért? :D

(Nem mintha elhinném hogy az ilyen kérdések kiíróinak valaha lett volna csaja 😂)

2022. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen azt hittem, hogy írsz majd egy nőről, aki egyáltalán nem sportol, és megállás nélkül hízik.


Szerintem a te barátnőd teljesen jól él, azt leszámítva, hogy a mentális egészségét rombolja egy ilyen örök elégedetlen pasival.


"Szerintem ennyi mozgás és viszonylag normális étkezés mellett ciki, hogy csak ezt tudja felmutatni"

Nem az. A testünknek vannak határai. Nálunk is volt kövér lány az osztályban, pedig versenyszerűen sportolt, sok kiváló eredményt is hozott, amikor a sulinkat képviselte. Utána orvosnak tanult tovább, szóval nem egy lusta lányról van szó.

2022. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Hogy mond meg neki?

"Szívem jobbat érdemelsz nálam, olyat aki elfogad olyannak, amilyen vagy és becsül a sport teljesítményedért és kitartásodért!"


Így.

2022. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

"A testünknek vannak határai. "


Én vagyok a 3-as válaszoló, írtam, hogy hasonló lehetek, és nekem messze nem ez a határ, volt már kockahasam, csak rájöttem, hogy nem ér annyit a szálkás test, mint amennyi lemondással jár. Nem érdekel már, hogy nem kockás a hasam, akkor is enni fogok csokit, sütit és kész. Ennyi sport mellett meg is érdemli az ember. Nőnél amúgy sem egészséges folyamatosan olyan alacsonyan tartani a testzsírt.


Sokat fel mernék tenni rá, hogy a kérdező barátnőjének nagyon is jó alakja van.

2022. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Először inkább te nézz utána a női anatómiának. Egy női has nem lesz teljesen lapos, ha nincs behúzva, és nem pózol mellé az illető. Amint az ember eszik-iszik valamit, vagy csupán létezik, ki fog domborodni, mert el kell férnie a dolgoknak valahova. Másrészt az a szálkás testelkat, hogy az izomzat látszódjon, nőknél nem egészséges, ha genetikailag nem ennyire vékony (nyilván az más eset). A nagyon szigorú diéta, alacsony testzsír hormonális problémákat okoz. Ne legyél barom, és ne hajszold betegségbe azt, akit elvileg szeretsz. Leírás alapján egy egészséges, csinos nő. Ha nem tetszik, nem vonzódsz hozzá, keress mást, de ne tedd tönkre az egészséges testképét irreális elvárásokkal.
2022. jan. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!