Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vitatkozunk otthon, párom 52 én 55 éves vagyok. Állandó probléma ki hányszor szeretné. Ő elvan a kéthavi egy alkalommal. Már tanácsolta,hogy menjek el orvoshoz, mert nem normális,hogy minden nap szeretném. Szerintetek kibe van a probléma?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 06:59
A kérdező szavazást indított:
Napi 1x a normális
Heti 2-3
Havi 1-2
Félévente 1-2
79 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
19%
Keress már másik nőt
2022. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom aki nem akarja, ő a nő. Figyelj, ha így van, ennyi idősen a nők hormonjai javarésze kiürül a szervezetből. Gondolom innentől nem kell tovább magyarázni.
2022. jan. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
86%

A férfiből igazán sose ürülnek ki a hormonok, a nőkből viszont igen. Ezt vedd figyelembe. Nem tudom van e a nőknek klimax utáni vágyserkentő, vagy hormon, illetve hajlandó e szedni, de ne erőltesd (én valószínű nem szedném).

De szerintem jobb ha te engedsz, nem tehet róla hogy nem kívánja, csak szenvedne.


Találjatok ki valami mást, ennyi idősen már kell hogy legyen annyi tapasztalat, hogy közösülés nélkül is élvezetes lehessen a dolog.

2022. jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem egyikben sincsen probléma. Van aki nem kívánja annyira a szexet alapból, vagy ahogy öregszik úgy csökken a vágy..
2022. jan. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
98%

Nincs rá szabály!

Hülyeség erről szavaztatni az embereket!

Minden életkorban nagy a szóródás.

Én azt kérdezném: régebben mekkora volt az igényetek? Akkor is ilyen nagy különbség volt? Ha igen, eddig hogyan oldottátok meg? Ha nem, akkor melyikőtöknek változott az igénye ilyen drasztikusan?


Abban nyilván mindannyian egyetértünk, hogy ha kezdettől ilyen különbség lett volna az igényetekben, akkor össze se jöttetek volna.

2022. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
16%
Valószínűleg valaki más dugja, azért nem kívánja már veled a szexet.
2022. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
30%

Fel kellene tuninongiolni valszeg nem képes rá.

Vitaminik edzés tápanyagban gazdag taplalkozás, szenvedelyek elhagyása stb

2022. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
82%
Hát én már 34 évesen úgy érzem hogy ha most nem szexelnek többet az életben szerintem kitettem magamért :D lenne mire emlékezni :D
2022. jan. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
Három éve vagyunk együtt.
2022. jan. 26. 08:29
 10/72 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen egyikőtökben sem hiba. Te is eltérsz a nagy átlagtól és ő is, csak ellentétes póluson vagytok, ebben van a bibi.
2022. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!