Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Kellene aggódnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

A párom (23) szombaton tartana egy farsangi diszkót a falujában, az egyik ismerősével(44).

Persze a szülei is ott lesznek és nem egy nagy rendezvényről van szó, max 15-20 ember ha elmegy, az eddigi bulik alapján mondom.

Mivel én covidos lettem így nem tudok elmenni, plusz nem igazán van kedvem, mert hétfő óta zsinórban veszekedünk akárhányszor csak beszélünk.

Félek, hogy rátapad egy lány vagy csinál olyat “amiről nem tudok az nem fáj” kategóriával…

Kellene aggódnom, úgy hogy a szülei is ott lesznek, vagy csak simán bízzak benne? Ami nehezen megy kicsit a sok veszekedés miatt.

Remélem nem fogalmaztam hülyéül!😅

21/L



2022. jan. 26. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Más ismerősöd nem megy akiben bízol és tud rá figyelni?
2022. jan. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként a bizonytalanság a kapcsolatban nem jó jel!

Valamennyi egészséges féltékenység belefér!

2022. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha félre akár qrni megoldja hogy ne tudj róla. Ha nem, nem.
2022. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Exem DJ. (De nem mint dj-t ismertem meg, hanem kisgyerekkorbol mint embert)

Soha nem kellett aggódnom mellette mègsem.


Eleve ő az a tipus aki képes kisr.biket lazan elutasitani, CSAK olyan kell neki akiért küzdeni kell, nem könnyű megkapni, irto hatalmas tartása van. Így a diszkor.bik kapásbol ki is estek.


Aztan lattam is a saját szememmel is mikor nem tudta hogy ott vagyok. Láttam ahogy a pultos (szexi szőke plaza tip)csak odament elé vonagolva táncolni neki es aztán ahogy nyomult rá, es a barátom ahogy elfordult rá se nézett, le se sz.rta, es ahogy aztán a csaj pofát vágva otthagyta :D


Plusz a természetes nőket szereti csak. Tehát ezek a sminkelt mukormos dolgok megint off. A szerény szolid lányok a gyengéi akiket alig lehet észrevenni is egy sötétebb sarokban, nem központi figurák.


Viszont ahogy elkezdett tonkremenni a kapcsolatunk, az évek alatt ahogy ő elkezdett változni, celtudatos, karriert épített(hírneve van, kulfoldon is zenél),saját ingatlan, onallo életvezetés, valahogy már nem voltunk azok a kisgyerekek akik egyutt eveznek és építik fel egyutt a kis fészküket.

Na es itt kezdett kifelé kacsintgatni mikor "túlnőtt" rajtam.

Pénz hírnév megvan mindene, egyedul talpraállt az életben, fuggetlen egy társtól, es aztan osszejott vmi c.gányféle termeszetes tipusu festetlen hajuval. Akivel azota vége mert gyereket családot mai nap sem akar(intézetben nőtt fel) a csaj meg olyan aki azert szeretne férjhez menni...


Es exem azota is a karrierjének él csak



Szoval ismerned kell ahhoz, hogy tudd, bízhatsz e.

2022. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Kösz 4es. Van még hasonló sztorid? Annyira érdekel az életed.
2022. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez volt a kérdés, de mi ertelme egy olyan kapcsolatnak ahol ennyi bizalom sincs?


Tett valamit a pasid ami miatt nem bízol benne?

Vagy nem tett semmit, csak egyszerűen féltékeny vagy a semmire?

Utóbbi szerintem gáz és vannak esetek ahol beteges is.

Előbbi meg tudjuk miert necces.


Neked jobbulást kívánok!

Ha meg nem tett semmi rosszat, akkor ennyit ne sajnálj már szegény sráctól.

2022. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
öltözzél be valami álcaruhába úgy is farsang van és akkor észrevehetetlenűl tudnád figyelni. Ha valami rosszat csinál fényképezd le és majd tudod szembesíteni bizonyítékokkal.
2022. jan. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igazából nem adott rá okot és nem olyan, de mivel én kissé paranoiás tudok lenni, így beképzelem és túlgondolom a dolgokat, pl hogy a sok vita miatt megcsal a buliba.

Tegnap beszélgettünk, megemlítettem neki hogy vigyázzon magára, ne csináljon hülyeséget, azt mondta nyugodjak meg és bízzak benne, nem lesz semmi baj.

De én még egyrészt nem voltam ilyen helyzetbe, másrészt meg oké, hogy aggódok csak most kicsit túlzásba vittem :(

2022. jan. 29. 09:39
 9/16 A kérdező kommentje:
#1 megfordult a fejemben ez is, de azt már gáznak éreztem, úgyhogy inkább hanyagoltam
2022. jan. 29. 09:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"hétfő óta zsinórban veszekedünk akárhányszor csak beszélünk."

Ne aggódj a buli miatt, de gondolkozz el a sok vitán és veszekedésen. Valami nagyon nincs rendben.

2022. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!