Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lany akivel 2-3 hetig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akivel 2-3 hetig talalkozgattunk, volt csok minden, teljesen jol alakultak a dolgok tokre jol elvoltunk mindig, aztan egyik naprol a masikra egyszercsak sokkal kevesebbet irt vissza, egy ket szavakat valaszolt csak..?

Figyelt kérdés
Aztan ez gyanussa valt, megkerdeztem hogy mi a baj talalkozzunk beszeljunk, de aztmondta hogy vannak ilyen idoszakai, senkihez es semmihez nincs kedve a baratnoivel se talalkozik. Aztan irogattam meg neki de tenyleg ilyen egyszavas valaszokat kaptam aztan inkabb hagytam neki idot. Egy het utan rairtam ugyan ez volt a helyzet hogy nemszeretne talalkozni. Azota vagy 2 hete nem beszeltunk egy szot sem. Erdemes lenne meg probalkozni vagy ezzel csak leakart razni? Azert erthetetlen a szamomra mert a talalkozokon tenyleg tokeletesen elvoltunk egymassal orakon at es semmi nemerzodott ebbol..

2022. jan. 27. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zakkant. Hagyd.
2022. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ghosting, jo nagy parasztsag


lepj tovabb

2022. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonloan jartam mar en is. Nem kell az ilyen szar kifogasokat elhinned. Kb. a bipolarisak viselkednek igy, de annak nem sok az eselye, hogy ebben szenved.


Valoszinuleg van egy nalad jobb party a kepben, szoval most megszuntel letezni a szemeben. Ha esetleg ujra elovenne B tervkent, akkor azert legyen annyi eszed, hogy nemet mondasz. Az ilyenekre nem eri meg vesztegetni az idot.

2022. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
#3 Meg fogsz lepodni de sajnos nem a bipolarisok viselkednek igy manapsag, hanem az atlag userek.
2022. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
talált mást, aki jobb üzlet, mint te
2022. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Ket lehetoseg:


1) Massal van, csak sajnalt oszinten lekoptatni.

2) Maniakus deoresszios.

2022. jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!