Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borderline szindrómás vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline szindrómás vagyok, nem merem elmondani a szerelmemnek. Ti elmondanátok, vagy titkolnátok? (Lent) (35N)

Figyelt kérdés

Személyiség zavar, kötődési probléma. Félelem az elhagyástól.

Nálam nem jár dühkitörésekkel, de állandó szorongással igen.


Igyekszem kordában tartani, de érzem, h ez már segítség nélkül nem fog menni, újrakezdem a terápiát.


Friss a párkapcsolat, 16 év korkülönbséggel. Szeretném vele ezt megosztani, h értse mi történik, de Ő nagyon konzervatív, érzem hogy ha elmondom azonnal elhagyna.


Mi ilyenkor a helyes lépés?



2022. jan. 31. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Szóval 51 éves a manus akivel jarsz.
2022. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A borderline nem szindróma, hanem személyiségzavar. A 2 kvára nem ugyanaz.
2022. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A helyes lépés: újrakezded a terápiát.
2022. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 35 éves nő vagyok. Kevert személyiségzavarom van. Szerintem előbb utóbb úgy is látni fogja rajtad a párod a tüneteket. Szerintem mond el neki. Én pl ezzel kezdtem, és közben járok terápiára.
2022. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
En is az vagyok es ezért soha nem mennek bele kapcsolatba
2022. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy kötődési probléma?
2022. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is borderline személyiségzavarom van. A férjem tudja, a terápiában is támogat. Fontos, hogyha elmondod, és ő esetleg utána keres, vagy könyveket, cikkeket olvas erről, akkor ne csak a betegség alapján álljon hozzád, és azok a tanácsok alapján, amiket írnak, mert mindenki más.

28/N

2022. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!