Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lenne a leghelyesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne a leghelyesebb reakció erre?

Figyelt kérdés

Egy olyan helyzetet kell elképzelni, ahol az én (férfi) hibámból kifolyólag lett vége a kapcsolatnak, mert nem bántam jól a barátnőmmel és megcsalás is lett belőle.


Bánom amit tettem vele, jobbat érdemelt ennél, de már nem lehet visszacsinálni. Szakított velem.


1-2 év elteltével az aktuális helyzet az, hogy van valaki más, akivel kezdünk közel kerülni egymáshoz. Még nem kapcsolat, nem is biztos hogy az lesz belőle, de ígéretes.

Ekkor rámír az exbarátnő hogy hiányzok neki, sokat gondol rám és még szeretne velem lenni. Hosszasan beszélgetünk és elmondom neki ugyanezt mind és felajánlom hogy találkozzunk.

Ekkor rám vágja hogy nem gondolta komolyan, csak ugratott engem, nem akar többet látni mert egy s.ggfej vagyok és gratulál a leendő barátnőmnek akivel randizgatni kezdtem, hogy ilyen könnyen elfordítható vagyok tőle.


Mi lenne a helyes reakció erre?

1. Amit 10-ből 9 ember tenne, az hazugság, hogy védje a saját becsületét. Valami ilyesmi: Én sem gondoltam komolyan, csak azért írtam hogy jobban érezd magad, gáz hogy még nem tetted túl magad rajta ennyi idő után, gyerekes ez a próbálkozásod, nem csoda hogy akkoriban is otthagytalak másért.


2. Megmondani az igazat: Büszke lehetsz magadra, hogy játszol mások érzelmével, sikerült csőbe húznod és belém rúgni, megpróbáltam volna jóvá tenni, most aztán biztos boldogabb leszel attól, hogy jól visszaadod sérelmeket. Gyerekes vagy, most már örülök hogy nem veled vagyok.



2022. febr. 11. 13:00
A kérdező szavazást indított:
1. Visszahazudni valamit, hogy védjem a becsületem
2. Gúnyosan gratulálni neki, őszintén
11 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Egyik sem, köpj fel, és állj alá. Utána meg keresd meg a nemlétező gerinced, és tanulj az esetből.
2022. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért nincs gerincem? Életemben az volt az egyetlen megcsalás, amit csináltam (csak az számít annak ami kapcsolatban történik), de tulajdonképpen az sem számít teljesen annak, mert amikor megtörtént, tudtam hogy az a vége a kapcsolatunknak vele, nem egy eltitkolt történés ami után még tartott volna.
2022. febr. 11. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hazudik a csaj, mert nincs túl rajtad, ha így lenne akkor nem próbálkozna ilyen hülyeséggel még egy évvel a szakítás után is, csak simán nem törődne veled. Ezt csak azért mondja, mert elmondtad, hogy van egy másik lány, és neki nincs esélye, ezért jött ez a "ááá nem is kellesz, nem is gondoltam komolyan..."
2022. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam el, hogy van egy másik lány akivel randizni kezdtem, azt tudta. Azt mondtam vissza neki, amit ő is mondott nekem, azaz hogy hiányzik még, én is sokat gondolok rá és még én is szeretnék vele lenni.
2022. febr. 11. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Förtelmes, hogy emberek mire képesek, egyikőtök sem egy egyenes, gerinces ember.
2022. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te miért játszol a volt barátnőddel? Ha már egyszer megcsaltad, van másik párod, akkor mit akarsz tőle? Jézus, ez borzasztó! Most tkp a jelenlegi barátnődet szeretnéd az exeddel csalni? Egyébként mindkét válaszlehetőség szánalmas.
2022. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!