Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg kapcsolatban kerhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tria001 kérdése:

Meleg kapcsolatban kerhetnek segitseget?

Figyelt kérdés
Mi a parommal meleg par vagyunk. Most viszont az tortent hogy a volt ex pasija aki elottem volt vele hozzank koltozott par napja, es nagyon ugy erzem hogy ot szereti ujra. Megprobaltam vele beszelni hogy kuldje el, de nem hajlando, es a viselkedese is megvaltozott velem szemben miota idejott az ex. Most csakis ideges velem meg folyton belem veszik. A volt pasijaval egyre tobbet van egyut es meg tobbet foglalkozik vele. Kozben en mar teljesen a hatterbe szorultam. Tehat semmi eselyem arra hogy elmenjen. Amikor pedig el akarok koltozni akkor nem enged el. De akkor is csak veszekedni tud velem. Mit tegyek mar? Nem lehet vele beszelgetni. Mar mindent megprobaltam. Kerlek segitsetek ha tudtok. Elore is koszonom.

2022. febr. 17. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A párod lelkileg megingott,és Téged már csak egy hátországnak tekint sajnos :(

Ez nem fog megoldódni, csak elköltözéssel és ami ezzel jár, a szakítással.

Ebből te nem tudsz jól kijönni. Viszont az is biztos, nem ma kezdődött a párod kibillenése...

2022. febr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem enged el? Fizikailag nem engedi, hogy elhagyd a lakást? Rendőrt kell hívni.

Ha csak könyörög meg ígérget, akkor meg szarjál bele. Tökmindegy, hogy meleg vagy nem, ha a páromnak csak eszébe jutna, hogy beköltözteti hozzánk az exét én még aznap kiköltöznék.

2022. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs jelentősége annak, hogy melegek vagytok.

Mondd meg neki, hogy erre rámehet a kapcsolatotok. Záros határidőn belül pld. hétvégén költözzön ki, vagy te elmész, és tedd is meg, ne csak fenyegesd. Az egy dolog, hogy szívességet tesz, bár ezt is meg kellett volna beszélnie, de ettől nekik egy percet sem kell barátkozni, a kötelezőkön kívül.

2022. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sétáltam volna ki az ajtón amikor az ex betette a lábát. Ne hagyd magad tovább alázni.
2022. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek. Szavakkal tart itt. De amikor megprobalok elmenni akkor mar fizikailag probal meg. Atkarol es nem enged el. Probaltam megkerni arra hogy kuldje el, de a szemembe mondta hogy nem fogja. Mondtam neki azt is hogy akkor valasszon hogy az ex parja vagy en, de arra is azt valaszolta hogy o nem hajlando valasztani. Szeretem nagyon, de mar nem tudok mit tenni.
2022. febr. 17. 18:05
 6/9 anonim válasza:
100%
A helyedben elhagynám. Ha fontos vagy neki, elküldi az exét. Ne hagyd, hogy kénye-kedve szerint játsszon veled. Ha eljössz, talán ő is rájön, hogy mit veszíthet. De ha nem, akkor legalább tisztábban látsz majd. Kitartás.
2022. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehet utolag mindenki bolcs, de en is azt tettem volna, azonnal othagyni,mert persze szereted, az nem semmi,olyan meg nincs ,hogy nem enged,egyszeruen ne menj haza, hagyd gondolkozzon el, mit veszit, vagy mit nyer, es mert exe, ugysem fog sokaig tartani,elhagyjak egymast, mikor rajon , hogy othagytad,es komolyan veszed, Talalj magadnak,, mas part,mert ha meg egyszer osszejonetek, nem fog tartani,Azt mondjak, nem jo a toltott kaposztat ujra melegteni,,Nem derult ki krtok,es mennyi ideig voltatok eggyut,,lehet sokat vet latba ez a tenyezo is,,Udv
2022. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne tudna választani, de nem akar, és ezzel megaláz téged. Ha igazán fontos lennél, akkor tudná, hogy amit csinál, az mekkora fájdalom, és ilyet akarva nem okozna. Ha 100 évig voltak együtt, akkor sem helyezheti őt előrébb, mint téged, és a minimum lenne, hogy távolságot tart tőle, és megmondja, hogy hány napról van szó.

Majd írd meg mire jutottatok, kitartást!

2022. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2022. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!