Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora baj lenne ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj lenne ez?

Figyelt kérdés

Előtörténet: Ismerkedek egy lánnyal tavaly nyár óta, társkeresőn találkozunk. Az elején tök jól indult minden első randin már felhívott magához, csókolóztunk majd a második randit ő kezdeményezte. Tervezgette, hogy majd ide elmehetnénk meg oda a barátnőivel aztán egyszer csak hirtelen eltűnt. Mikor szóba hoztam, hogy mi lesz a közös programmal elrendezte annyival, hogy olyat nem visz a barátnőihez, akivel nincs is együtt. Állítólag a második randin túlságosan nyomultam,amit azért furcsálok, mert a második randi előtt megkérdezte, hogy megint csak két puszival fogom e köszönteni. Az utána lévő napokban hiába írtam neki nem írt vissza, ha felhívtam telefonon kinyomott és elrendezte annyival, hogy fáradt, pihenne. Aztán pár napig nem beszéltünk, majd rám írt, hogy bocsánat a viselkedése miatt, egy bunkó volt esetleg valamikor majd össze is futhatnánk. Kb egy hétre rá ő is egy tónál volt a barátnőivel meg én is csak én kb 5 km-rel arrébb egy barátommal, mert evezni indultunk és írta is, hogy evezzünk át hozzájuk, mert 5 km az semmi, csak az volt a baj, hogy kilyukadt a gumicsónakunk, úgyhogy átmentünk kocsival arra a partszakaszra, mikor meglátott messziről engem elkezdett bújkálni az egyik barátnője mögé. Mikor oda értünk hozzájuk kicsit labdáztunk, majd félre hívtam aztán magyarázta, hogy én mindig megtalálom őt, amit nem igazán értettem. Utána kikövetett instagramon engem, nem beszéltünk hónapokig. Egyszer csak vissza követett és elkeztünk újra beszélgetni. Pont az utolsó munkanapom volt a munkahelyemen és mondta, hogy akkor ezt meg kellene valahogy ünnepelni, mondom neki mit szólna ha este átmennék akkor kicsit iszogatni, először hajlott a dologra majd elrendezte annyival, hogy hát fáradt meg szólhattam volna hamarabb, nyilván nem lett semmi belőle. Másnap kérdezem tőle, hogy akkor mikor tudnánk össze hozni az iszogatást, hát ő hétköznap dolgozik hétvégén meg szintén dolga van, majd kérdőre vontam, hogy tudnám miért követett akkor vissza instagramon, aztán lereagálta annyival, hogy tudja sajnálni nagyon. Időközben észre vettem, hogy az instagram sztorijait elrejti előlem, mert szinte majdnem naponta rakott ki valamit, aztán hirtelen semmit se láttam. Megint eltelt pár hónap, ráírtam újra elkezdtünk beszélgetni, utána kb le se tudtam vakarni magamról, írkált folyamatosan, kérdezte mi volt a nőkkel amíg hanyagoltuk egymást stb. Lebeszéltünk egy találkozót egy szombati napra, majd péntek este írja, hogy nagyon fáj a méhe a gyógyszerek se hatnak. Már nem írkált úgy, ahogy az azt megelőző napokban. Meg is kérdeztem, hogy nem tűnik túlságosan érdeklődőnek az utóbbi napokban, történt e esetleg valami. Akkor azt írta, hogy őszintén megmondja ő most nem akar ismerkedni. Eltelt egy hónap és kiraktam egy sztorit facebookra, masszőrnek tanulok és ott voltam az osztállyal köpenyben egy csoportképen, egyszer csak látom rám ír, hogy rajta nyugodtan gyakorolhatok, mert úgy is fáj mindene, erre írtam, hogy majd össze hozzuk. Kérdeztem, hogy lejönne e hozzánk következő héten, 70 km a táv, mert lesz egy koncert és az egyik kedvenc előadója lép fel. Nagyon örült neki írta, hogy megbeszéljük, de akkor be kell fogadnom éjszakára, majd erre írtam, hogy persze megoldjuk. Eltelt pár nap és kérdezem, hogy akkor jön e szombaton, nyilván írta, hogy aa nem hiszi.

Na és a kérdésem most következik. Egy messengeres beszélgetés során írtam egy üzenetet, hogy elvágtam most magam nálad? majd pár perccel később vissza vontam, mert rájöttem, hogy ez egy hülye kérdés, de még nem nézte akkor meg csak látta ugye értesítésbe, hogy mit is írtam és utána gyorsan azt írtam, hogy bocsi csak elküldtem egy tik tok videot véletlen újra amit korábban. Na aztán utána jött, hogy a hazugsággal elvágtam magam.Bocsánatot kértem tőle másnap részegen. Erre ő a hazug emberekkel nem tud azonosulni meg nem is akar. Aztán most hirtelen elkezdtem újra látni az instagram történeteit és rakja ki folyamatosan, hogy éppen hol bulizik. Ezzel vajon most féltékennyé akarna tenni? Illetve tényleg egy hazug lennék?



2022. febr. 20. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Óvodások vagytok vagy mi a sz.ar? 😅

Most komolyan ennyi hónapon keresztül nem esett le, hogy abszolút nem érdekled őt csak amikor épp nincs más és unatkozik akkor elszórakozgat veled?!

Édes isten

Ne legyél már ennyire vak és buta

Már rég meg kellett volna szakítani vele a kapcsolatot

Nem érdekledd hidd el.

Úgy rángat téged ahogy kedve tartja.

Nem nehéz manipulálni....

És ezt nőként írom neked!

2022. febr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Csak egyet tudok érteni #1essel.


Elsøre azt hittem, h vmi tinisorozat forgatókönyvét įrod, de utàna ràjöttem, h az "Így vett palira egy 15éves" következő epizõdjàt olvasom.

2022. febr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Húzd meg ereszd meg. Tudja, hogy oda vagy érte. Ez legyezgeti a hiusagat. Így erdekesebbnek tűnik.Ha meg közben magadhoz térnél az sem baj. Nem szeret, játszik veled. Ennyi.
2022. febr. 21. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet èrtek a többiekkel.

Ezzel a csajjal már règ nem kellene foglalkozz. Látszik, hogy nem èrdekled, csak egotuningra használ.

Ha van egy kis eszed meg önbecsülèsed, akkor törlöd, tiltod mindenhonnan, ès továbblèpsz.

2022. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

+1 a fenti kommentekre, elég gáz a csaj, de legalább megtanultad ebből felismerni azt, hogy kivel ne foglalkozz a későbbiekben.

Amúgy ha ilyen van, te is mondhatsz nemet neki. Túlságosan rugalmas voltál mindenben, mintha semmi más dolgod nem lenne, csak neki ugrálni és ezt használta ki. Ha ilyen van, te is mondhatsz nemet nekik, hadd lássák, hogy van életed rajtuk túl is. De amúgy akit komolyan érdekelsz, azok nem fognak így szórakozni.

2022. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

...hogy engeded egy figyelemhiányos valakinak hogy ide-odaráncigáljon a pillanatnyi kénye-kedve szerint?

Nekünk nem baj. Úgy tűnik neked sem. Más kérdés, eljön-e az idő amikor megelégeled és tanulsz az ilyenekből.

2022. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!