Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megelégednétek olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megelégednétek olyan kapcsolattal, ahol a másik fél vágyik a megcsalásra, sőt, meg is teszi, de veletek marad?

Figyelt kérdés

Nem konkrét szexre gondolok(bár lehet az is volt) hanem hogy kiderülnek olyan dolgok, amikről te évekig nem tudtál, amíg vele voltál.

Azért jött össze veled, hogy el tudjon felejteni valakit, aki elutasította, miután összejöttetek még irkált neki.

Vagy simogatott, ölelgetett, dícsért másik nőt és meg akarta csókolni, csak a nő nem hagyta.

Ezek nektek mennyire számítanak megcsalásnak?a nem tudom, nem fáj alapon úgy is lehet csinálni mintha meg sem történtek volna?

Minek van egy férfi egy nővel évekig, ha más nokkel ilyesmit csinál?


2022. febr. 21. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem ilyen kapcsolat nem kéne. Itt amúgy te vagy a szamár a ló helyett. Nem téged szeret, csak beéri veled. Neked ez elég?
2022. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok lábtörlő, szóval nem maradnék vele.
2022. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehetne amerre lát
2022. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nyilván azért van veled, mert mással (még) nem jött össze, leírtad, elutasították a próbálkozásokat. Ő meg kényelmes elvan a langyosban.
2022. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azért jött össze veled, hogy el tudjon felejteni valakit, aki elutasította, miután összejöttetek még irkált neki."

Ez nem megcsalás, de méltatlan rád nézve.


"Vagy simogatott, ölelgetett, dícsért másik nőt és meg akarta csókolni, csak a nő nem hagyta."

Ez megcsalási szándék. Mivel csak a harmadik fél miatt nem teljesült be, rád nézve nincs különbség, ugyanúgy elárulta a bizalmad.


Mi a kérdés?

2022. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
:DD
2022. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez megcsalásnak nem számítana, de szakítóoknak szakítóok lenne. Én nem akarok az lenni, akire ráfanyalodnak, ha a jobb nem akar velük összejönni, főleg hogy mellettem még utána kajtat.
2022. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem lehet megcsalni.
2022. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyébként elnézve a kapcsolatokat, a többség ilyen. Nincs olyan barátnőm, aki ne jött volna rá hasonlóra. Szerintem nincs is total hűség már. Nekem ez mar kezd a normának tűnni. Persze attól még undorító, de ez van
2022. febr. 21. 22:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem az a helyes szo hogy megelednek. Hanem beletorodnek.
2022. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!