Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szemétség lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemétség lenne lefeküdni vele? (“Exem” egyik haverjával)

Figyelt kérdés
Z.-vel 2 hónapig “kavartunk”, elég komolynak ígérkezett a dolog, nagyon szerelmes lettem, és ezt maximálisan kölcsönösnek éreztem, de aztán ő váratlanul bejelentette, hogy nem akar kapcsolatot...azóta folyamatosan más lánnyal látom (és tudom is, hogy a legtöbbel le is feküdtek.) Alig akar észrevenni, épphogy csak köszön nekem. Próbáltam vele beszélni, azt mondta, hogy neki elmúltak felém az érzései, de azért 100%ig nem vagyok közömbös neki. Nagyon fájtak a szavai, szenvedés látni hogy ennyire távolságtartó és a szemem láttára csajozik. (De csak felszínesen, velem viszont sokkal mélyebb volt a kapcsolat.) A haverja (nem legjobb barátja, de azért elég sok időt töltenek együtt) viszont nagyon vonzó, és múltkor már majdnem csókolóztunk, (az volt bennem, hogy ha Z ezt csinálja, akkor én is élvezhetem az életet+dühös voltam, mert előtte láttam a lánnyal) de leállítottam, mert úgy éreztem ez azért elég durva húzás lenne tőlem, és félek, hogy utálna. Szerintetek mennyire lenne undorító ha úgy alakulna, hogy mégis lenne köztünk valami?

2022. febr. 23. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2022. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Semmi közöd Z-hez, egész nyugodtan feküdj le a haverjával, ha jól esik...


(Anno volt egy hasonló esetem. Az ex agyát persze ba$zta a dolog, pedig ő dobott ki engem hülye indokkal.

Én meg összejöttem a jóval fiatalabb, szűz ismerősével, azt felavattam. Nem sokkal később szakítottam vele, de azért nem volt rossz élmény, olyan kis odaadó volt, úgy igyekezett :D )

2022. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem értem, hogy ki-kicsoda, miért, kivel! Szánalmas ez az összehordott szóhalmaz, de szerintem feküdj le vele, a te köreidben mindenki mindenkivel, úgyhogy fel sem fog tűnni!
2022. febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Elvileg a havernak kellene leállnia, egyik régi jóbarátom szerint erre van valami szabály, hogy jóbarát exével nem szokás kavarni. Nem értem ezt a szabályt sem, de elvileg létezik.
2022. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
neked a szex kevés lesz.. Magadat fogod bántani..
2022. febr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez nem ördögtől való. Az sokkal inkább, hogy ezt is annak fényében tennéd, hogy "Z mit gondol". Érdemel ilyet a haverja, hogy bábozz vele...?
2022. febr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kavarj a haverjával, ha tényleg szeretnél. Ez nem undorító.
2022. febr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan. Semennyire sem. Éppen ideje túllépned a kis hímribin.
2022. febr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

#8

Azért, mert továbblép, és nem rágódik az össze-vissza kefélő (mègcsak nem is) exén?...

2022. febr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Én egy évig voltam együtt az exemmel. 10 hónap múlva neki lett komoly kapcsolata, én meg nem sokkal azután szexeltem az egyik haverjával, nem legjobb barátok voltak, csak haverok, akik néha dumálnak meg isznak együtt. Barátság extrákkal kapcsolatom lett vele, mondjuk én sajnos belé szerettem. Exem nem tudja azóta se. Szerintem ez nem gáz, engem nem érdekelt, hogy honnan ismerjük egymást :D A srácot eleinte zavarta, de megszokta.


(Nem mondom, hogy nem volt bennem is egy kicsi bosszúvágy, amikor megtudtam, hogy olyannal jött össze az exem, akivel valószínűleg már volt közben is valami, minimum érzelem, amikor még együtt voltunk)

2022. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!