Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszik azt a férfiak, hogy 2 nőt tartanak? SZeretik mind a kettőt? Miért nem tudnak megválni az egyiktől?

Figyelt kérdés
A párommal megromlott a kapcsolatunk, időt kért.idővel észre vettem,hogy valami nő lehet a dolgoban, be is bizonyosodott,de még mindig tagadja a mai napig. Több esetben elküldtem emiatt,de vissza hazudta magát, hogy nincs senkije, és hogy legyek türelemmel, gondolkodik rajtunk, azért ilyan a kapcsolatunk,nem találkozunk annyit mint régen./ez azért volt, hogy addig a másik csajjal legyen/még ma is gondolkodó pozicióban van úgy egész hétvégén,hogy el sem érem telefonon. de akkor nekem miért hazudik, miért nem küld el, miért ápolja a kapcsolatunk időnként egy szexel, vagy együtt töltött szép nappal?és hazudja hogy szeret?Még szerethet?nem tud elküldeni?Még nem biztos a csaj?MIért csinálja ezt velem mikor szépen kérem, hogy vallja be hogy van valakije csendben távozok, és olyankor folytatja a tagadást!Mire jó ez?
2010. szept. 12. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
2-t?Az kevés, 5-6ot szoktam dugni egyszerre úgy hogy nem tudnak egymásról.Hogy miért?Mert szeretem az összes nőt!
2010. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a dugáson van a hangúly, mert ő már komoly férfi és azt mondta egyik alkalommal azért nem tudja mi legyen velünk,mert ő már öreg a bohockodáshoz, gyereket akar lassan, és egy nem biztos normális kapcsolattal nem akarja húzni az idejét.Na de akkor miért nem válik meg tőlem.A szex tökéletes közöttünk, már szinte azt érzem azért jár vissza hozzám.nem tudom eldönteni
2010. szept. 12. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


ebből megtudod, soha nem írtak még hasonlót sem erről a témáról.

2010. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!