Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ràjöttem,hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ràjöttem,hogy a barátom tinderezik. Sikerult belépnem a tinder fiókjába.Látom,hogy beszélget lányokkal,de elég semmitmondó beszélgetések.Csak húzza az agyukat,nincs semmi konkrétum.Mi a fenéért csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem csal meg amugy,nem jár el sehova,mindig otthon van...

2022. márc. 3. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem csal meg...
2022. márc. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem férne bele.
2022. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre csak próbálgatja a szárnyait ..
2022. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez valami függőség lehet nála,mert a kapcsolatunk elott is ezt csinálta.
2022. márc. 3. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez belefér, akkor miért kérdezed?
2022. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

No vagyok. Mikor tarskeresoztem, tenyleg kenyszeresen csinaltam mar. Egyik resze az volt, hogy valoban kerestem, annyi meddo orat toltottem hiaba. Aztan kialakult a rutin, es en komolyan ki merem jelenteni, hogy arra hajlamosnal lehet fuggoseg is. Pl a gyakorizas. Gyulolom, ket eve egy kerdesre valaszolas miatt regisztraltam, de a feszko miatt tehetetlensegbol ket tevekenyseg kozt itt kattogok.

Lepontoznak, de ismerem az erzest, ahogy a balra jobbra lapozas, match, kerdezz felelek mar feszultsegoldas volt. Nem az egomnak kellett.

Persze ez igy nem oke, es nem megnyugtato.

De ha kiderulne, hogy nincs tobb, nem erotikus chat, stb es probalja abbahagyni, en elhinnem, hogy karos szenvedely.

N

2022. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Majd megcsal.
2022. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Aa igazatok van...Ki is lököm a fenébe...
2022. márc. 3. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Neki belefér, hogy a telójában nyúlkálsz?
2022. márc. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!