Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetek így?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi lett volna ennek a megfelelő kategória, azért igyekszem tömören összefoglalni a kérdésemet.


Jelenleg is kapcsolatban vagyok, lassan egy eve. Úgy érzem,a mostani párom a legmegfelelőbb társ a számomra. Semmit nem hiányolok a kapcsolatunkbol, végre a helyemen érzem magam.

Valamiért mégis rugózom néha azon (leginkább ha ismerostol hallok róla) hogy a korábbi exeim miért vannak ilyen jól meg az új barátnőikkel. Tudom, ebben semmi logika nincs, ugyanakkor nem féltékeny vagyok, mert egyik sem érdekel már, csak egyszerűen a tudat zavar, hogy azok a lányok, akik most velük vannak, “meg tudjak tartani őket”, amire én képtelen voltam.

Mindhárom esetben velem szakítottak. Lehet, hogy ez az oka, amiért az egom nem tudja ezt elfogadni?


2022. márc. 4. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem ismered őket eléggé. Itt lehet a baj.



En az összes exemről tudom hogy a nő hogy érzi magát miért lesz vagy még nincs vége. Azt nem értem csak miert szülnek nekik a hülye nők??

(Egyik exem pl betegesen féltekeny, persze házasság gyerek válás, aztan az exem elhordja a nőt (a gyerekei anyját)nyilvanos posztokkal arrol hogy mekkora r.bancok a nők. Komolyan mentális sérult a pasi..

Másik exem agresszív a párjának is nekimegy vmint biszexuális is. Ott ia gyerek házasság válás. Az agressziója miatt. A biszexualitasrol mai napig sem tud az exfelesége, az exem a gyereket molesztálja amirol megint nem tud az exnő nekem meg nem hisz..

Harmadik exem házasság es gyerek fóbiás. Minden nőt addig használ amíg az nem akarja ezeket. Ezt mai napig igy csinálja(lassan 40 éves) hogy elvesz mindenkitol 4-5)) éveket, és dobja.

2022. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*hogy az új nő hogy érzi magát
2022. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ismerem az exeimet, az egyikkel három évet voltam. Egyikőjük sem volt jó társ, mégis ok hagytak el, amit azóta sem sikerült feldolgoznom, hogy miért, amikor ezerszer több okom lett volna kilépni.
2022. márc. 4. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
De mégsem ismered akkor hogy miért lépnek ki mi nekik a lényeg mire utaznak mibe passzol bele valaki mibe nem ami bennük van
2022. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, ismerem őket. Nem illettünk össze és nem volt jó a kapcsolat egy idő után, pont ezért nem értem, miért zavar.
2022. márc. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!