Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentális gondok vagy csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális gondok vagy csak nem mer szakítani?

Figyelt kérdés

Öt hónapja vagyunk együtt a párommal, eddig minden szuper volt, kedves, törődő, stb, de múlt héten mielőtt találkoztunk volna, írta üzenetben, hogy kicsi szünetre lenne szüksége, mert jelenleg komoly mentális problémákkal küzd... Azt hittem, hogy így akar dobni, de azóta is minden nap ír, folyton érdeklődik felőlem, beszélünk ugyanúgy. De találkozni nem akar, azt mondja, hogy egyedül kell most megoldania néhány problémát magával kapcsolatban. Rákérdeztem, hogy szakítani akar, csak nem mer lépni? De állítja, hogy nem, velem képzeli el a jövőt.


Mivel elég friss még ez a kapcsolat, így nem ismerjük egymást olyan mélyen, a családjának, barátainak se mutatott be, teljesen kizár az életéből... Meddig várjak még? Pszichológushoz nem megy, azt mondja, egyedül is meg tudja oldani. Lassan egy hete volt ez, de szerintem komoly mentális problémát nem lehet ilyen rövid időn belül, szakember segítsége nélkül megoldani.


(mentális problémája - elveszett, úgy érzi, nincsenek céljai az életben, nem tudja, merre haladjon tovább)


Meddig érdemes várni?



2022. márc. 6. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van ilyesmi problémám, bár nekem párkapcsolati ocd.

Biztosan lehet köze ahhoz, amit mond, hiszen ilyenkor az ember nagyon rá van kattanva az éppen aktuális rossz dologra, ami nyilván kihat minden másra is, így a kapcsolatra is.

Ha egyébként őszintén úgy érezted, hogy jó volt a kapcsolatotok, mindent megadott neked és szeretve érzed/érezted magad, akkor adj neki egy kis szabad teret, persze beszelgessetek meg minden, csak hagyd, hadd legyen kicsit (fizikai értelemben is) magában.

Kb 1 hétig.

Ha utána sem akar talizni, vagy legalábbis megbeszélni, hogy miért érez így, tesz e azért, hogy ez ne így legyen és nem akar elveszíteni, akkor mindent meg fog tenni a találkozó érdekében.

2022. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár amiket leírtál, nem mentális problémák, hanem egyszerűen céltalan, ez ellen pedig elég könnyen tud tenni az ember, ha akar és van motivacioja. Úgyhogy lehet visszavonnam az első hozzaszolasomat.

Mondd meg neki, hogy hogy érzel és ez számodra hogy veszi ki magát. Ha fontos vagy neki, akkor talalkozzatok és beszéljetek ne pedig ellokjon magatol.

2022. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy van egy másik nő is az életében? Írtad, hogy be sem mutatott még senkinek, kizár az életéből, nem akar találkozni,stb.
2022. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Van valami fejlemény azóta?

2022. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!