Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdezik mindig hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezik mindig hogy a nőknek mennyi penz szamit? Nekem egy barátom sem volt még aki anyagilag bármit nyújtott volna

Figyelt kérdés

Mit lehet várni egy férfitól?


Nálam vannak, néha megyunk programokra.


Rezsibe lakbérbe sem adnak, ha megszorulok, sem számíthatok rájuk, még ruhát sem vesznek, ünnepekre kapok pár díszt.

Nem társak, cak ugy vannak

(Nem egyszerre van több barátom hanem exek és a mostani)


Ez normális?



#anyagiak.kapcsolatban
2022. márc. 9. 08:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Elég könnyen adod magad akkor.
2022. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem éppen. Amikor összejövök valakivel az külön sztori, valojában ők hóditanak kaparnak elkezdunk egyutt járni.


Csak olyan fura az egész.


Már azt kérdőjelezem meg ujabban hogy valoban szeret az ilyen?

2022. márc. 9. 08:55
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyeneket ki kell dobni, kérdező. Nálad laknak és nem szállnak be a rezsibe?


Azért kérdezi meg mindig ugyanaz az 1-2 ember, mert csórók, és azt hiszik, azért nincs nőjük. Aki nem csóró, azért, mert nem 2 méter magas és nem "vadász szeme" van. Mindig valami külső dologra fogják, mlg véletlenül sem magukra.

2022. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Napi szinten ölelget meg mindogqtja hogy igy szeret meg ugy szeret mikozben semmit nem áldoz nem nyujt a kapcsolatba szinte.

Es aztán kerdezi miert nem hiszem el hogy szeret, és ilyen dumákkal győzköd, hogy én vagyok az élete stb

2022. márc. 9. 08:57
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez igény és megbeszélés kérdése. Nekem pl. az elején jól esik, ha a férfi fizet egy étteremben, kávézóban, vagy akárhol. Felajánlom, hogy fizetek én, de jól esik, ha nem fogadja el. Aztán ez átalakul és néhány alkalom után elmaradhat, akkor már nekem nem zavaró, ha hol én, hol ő fizetünk.

A lakbérbe, rezsibe eleinte nem elvárás, hogy beleadjon, részéről se legyen, hogy beleadjak, ha nála vagyunk, de ha összecuccolunk, akkor beszéljük át ki-mit fizet.

Szerintem nagyjából minden más közös költség. (Vagy külön kassza esetén külön költség.) De ezt döntse el minden pár maga. Nincs jó, vagy rossz megoldás, a lényeg hogy mindkét fél rendben legyen vele.

Az viszont ciki, hogyha megszorulsz, nem számíthatsz rá és fordítva. Nyilván más az, ha 3 hónapos kapcsolatban 4 millióra lenne szükséged hirtelen, meg más az, ha egy 3 évesben 200 ezer forintra átmenetileg. Szóval ezt sem lehet egyértelműen kijelenteni, de azért na...

2022. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

A fő kérdésre válaszolva azért, mert ők a "nők" alatt az instagramon pózoló luxusmacákat értik. Azokhoz bizony sok pénz kell.

Rólad annyit, hogy azért találnak meg olyan emberek, akik csak kihasználnak, mert hagyod magad kihasználni. Ha sorozatban futsz bele ilyenekbe, akkor mielőtt még jobban lemész kutyába tartanod kéne egy komoly önvizsgálatot. Miért nem tudsz nemet mondani? Miért nem állsz ki magadért? Miért érzed úgy, hogy neked nem jár jobb, nem jutna jobb? Egy pár óra egy pszichológussal is hasznos lenne.

2022. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Igen, csak végletek léteznek, vagy a nő használja ki a férfit, vagy a férfi a nőt. Nem létezik olyan kapcsolat, olyan emberek, akik segítik egymást, támogatják egymást kölcsönösen, és együtt tesznek a közös jövőjükért. Ha csak az egyik típussal jössz össze, és hagyod, hogy mindenki lehúzzon, akkor csakis a másik és a világ a hibás. A lényeg, hogy te (bárkiről legyen is szó, mindenkinek szól) tökéletes vagy. A világ csak fekete és fehér. Mindenki beleilleszthető egy három szóval leírható skatulyába. Ez a normális, hiszen így felesz meg a társadalomnak és a média által diktált elvárásoknak.

...

Tényleg meg kell kérdezned, hogy ez a normális-e? És ha valami a "normális", ahhoz neked föltétlenül alkalmazkodnod kell? Nem lehet saját véleményed, elveid, amik alapján élj? Szerintem te is nagyon jól tudod, hogy egy jól működő, boldog párkapcsolatban együtt tesznek a felek a kapcsolatért, a másikért - minden téren.

2022. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

Na most, olyat fogok mondani, ami nagyon sok embernek nem tetszik.


Nekem két kapcsolatom volt eddig, szintén nem nyújtottak semmit anyagilag.

Persze tizenévesen ezzel nem is volt semmi baj, középiskolás, valamint egyetemista sráctól nem is vártam el semmit. Bár néha-néha egy csoki vagy fagyimeghívás jólesett volna, nem tagadom. A második kapcsolatom hosszúra nyúlt, több, mint 5 évet együtt töltöttünk, viszont amikor már én voltam 24 éves, ő meg 27, igen is, zavart, hogy nem haladunk semmire. Akkor sem az volt a gond, hogy nem kapok tőle iPhone-t meg arany karórát, hanem az, hogy alapvetően a közös lakásért is én tettem többet. (Végül nem is gyűlt rá össze, de nem is baj, mert szenvedhettem volna a bíróságon, ha van közös tulajdon.)


Most, hogy én is felnőtt, dolgozó ember vagyok, aki szeretne családot, igen is, figyelembe fogom venni, hogy a pasinak is legyen pénze, és ne legyen egy fukar, önző olcsójános. Ha tőlem sajnálja, akkor gondolom, a gyerekétől is sajnálná később. Na meg én nem akarok eltartani egyetlen palit sem, de én sem várnám el, hogy eltartson. Azt viszont igen, hogy közösen viseljük a terheket, és kedveskedjen is. Én is szeretek kedveskedni, szóval ez sem egyoldalú.

2022. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Ezeknek a nő= tökéletes, nagymellű Barbie-baba aki szarrá csalja őket és hisztizik egész nap. A normális nő náluk szóba nem jön.

Az egész kurvädék internet a nyervogásukkal van tele, érdekes, engem egy sem zaklat....furi:)

Lehet hogy pár műtét meg idióta poszt kellene az autószerelős képek helyett 🤔🤣🤮🤮🤮

2022. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ezek a sztereotípiák, hogy a luxusmacákat tartják el vagy ki.

De mikor gyereked születik akkor nem mmindegy, hogy matekból simán el tudod küldeni korrepetálásta, elmentek kikapcsolódni megszorítások nélkül, megveheted neki azokat a szakmai anyagokat amik kellenek a továbbtanuláshoz vagy nyomorogtok egy albérletben és diákmunkát végez az egyetem mellett vagy már középiskolában is.

Amúgy a pénzes nőket is elhalmozzák, a mégpénzesebb férfiak, nem kell itt gazdag férfi, szegény lányra asszociálni.

2022. márc. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!