Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti is idegesek lesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti is idegesek lesztek ha a barátnőtök féltékenykedik?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Az exem igen, elhordott féltékeny hárpiának, mikozben ő volt eleve betegesen féltékeny es ő tãskeresòzőtt es randizott a hátam mögött.


Másik exem meg diszkoban szedett fel mast és őt is idegesitette ha én vagyok féltékeny.


A megcsalók márcsak ilyenek.



A mostani barátom ha féltékeny vagok bizonyít és magyaráz es a szerelméről győzköd es nyugodt, nem ideges.

2022. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Régen ez a csaj tetszett neki. Tegnap elkezdte nekem mondani hogy a munkatársa mondta hogy a csaj le se akar kopni róla milyen szexmániás minden honnan le kellet tiltania, erre én mondtam neki hogy most már akkor mehetsz te is a csajhoz. Erre fel emelte a hangját hogy nekem soha semmit nem lehet mondani mert mindent túl agyalok. Meg hogy gondolok ilyet ha velem jár.
2022. márc. 10. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Ja de ez jogos volt most.

Nekem is rosszul esik mikor mesélek egy sutorit es nem a sztorira reagalnak hanem belém állnak.

2022. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*sztorit
2022. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2 Az enyém is hasonlóan reagál...


Mondjuk az ő vérmérséklete alapból olyan, h képes hamar felhőzni magát, még a hlyeségen is.


Vagy 2x nem volt az évek alatt ideges ilyenen, nekem az volt már a furcsa nála.. XD

2022. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor most én voltam a hibás?
2022. márc. 10. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

engem is bosszantott volna, hogy miért kapok támadást amiatt, mert ezt elmondtam

meg úgy általában, nagyon nem szeretem a féltékenykedést. egész gyerekkoromban tojáshéjon kellett lépkednem ha bizonyos témák szóba kerültek, mert a másokra örökké féltékeny anyám a legártatlanabb dolgokra is képes volt hevesen ugrani

2022. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor most én voltam a hibás?"

szóval a munkatársára hajtott egy eléggé extrém kolléganő (akinek a viselkedése már önmagában sem egy hétköznapi sztori), és ez a kolléganő történetesen tetszett a pasidnak régebben

ő ezt elmondta neked bármi hátsó szándék nélkül, te pedig hozzávágtál egy elég rosszmájú megjegyzést.

igen, te voltál a hibás (már ha jól értelmeztem a történteket).

2022. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

😘 Kezdetben még aranyos :D

😁 Hogy én vagyok a központban.

😔 De utána már - elfárad az ember :/

😞 És fárasztó lesz, nagyon nagyon nehéz...

🥺 Győzködni, hogy nem nem nem volt ilyen - konkrétan győzködnöd kell az igazad - és számot adnod erről és erről...

😢 Aztán ha megtörténik egy félreértés, és még mindig nincs meg a BIZALOM, akkor meg oda a kapcsolat.

😢 EGY HÜLYESÉG miatt ? Mert ő bele magyarázta/bele látta a dolgokat ?

2022. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!