Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe a legjobb lánybarátja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe a legjobb lánybarátja? Ti elhinnétek?

Figyelt kérdés
Csak barátok azt mondják már semmi nincs de ti nem félnétek hogy egyszer történik valami?

2022. márc. 12. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2022. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Persze.
2022. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
A jelenlegi társam nagyon jó kapcsolatban van a volt feleségével. Sokáig csaknem naponta beszéltek, mostanra ez már ritkább. Nekem ez szokatlan, az én baráti körömben a felek a válás után legfeljebb addig álltak kapcsolatban, amíg a gyerekek kicsik voltak, ahol nem volt gyerek (mint pl. nálam és a férjemnél), ott egyáltalán nem.
2022. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném el ezt. Nekem nem férne bele
2022. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Én is kifejezetten jóban vagyok az exférjemmel. Oka van annak, hogy elváltunk, nem mentünk volna külön, ha menthető lett volna a dolog. Barátok maradtunk, nem haragban váltunk. A gondolat is bizarr nekem, hogy még egyszer vele kezdjek.

A párom elfogadta, hogy néha átmegyek hozzá kávézni, vagy eljön dumálni egy órát. Bízik bennem, soha nem élnék ezzel vissza. Meg különben is: a párom tudja, hogy ha mással akarnék kezdeni, akkor alapvetően nem lennék vele. Nincs rá "szükségem", azért vagyok vele, mert jól érezzük magunkat együtt és jól működünk. Ha nem így lesz, nem leszünk együtt.

2022. márc. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nem. Soha többet. Elhittem, jól álltam hozzá, hárman voltunk a párkapcsolatban. Alig tudtam kipaterolni. A kapcsolatunk is durván megsínylette. Soha többé, inkább egyből sarkon fordulok.
2022. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha bárki azt mondja hogy nem felne az hazudik. Félnék. És mindenki felne. Csak most könnyű okosnak lenni hogy nem, mert nem velük történik. Nyilvánvaló hogy aggodnek miatta mert ha egyszer be jöttek egymásnak akkor most is be jonnek s bármikor újra langolhat a régi szikra.
2022. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7 Tökéletesen megfogalmazta. Nem tehetek róla, de engem is irritál a volt feleség, hiába mondja a barátom, hogy nincs rá ok. Én úgy vagyok vele, hogy a múltat le kell zárni. Amíg ez nem történik meg, addig szerintem bármi lehet.

#3-as voltam

2022. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!