Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom és a haverja nője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom és a haverja nője kölcsönösen tetszenek egymásnak,mi a teendő?

Figyelt kérdés

Észrevettem a testbeszédjükből,hogy bejönnek egymásnak. ( Hosszú szemkontakt, közel hajolnak egymáshoz,stb.)


Mit csináljak?


Páromnak jeleztem az aggodalmam, csak legyintett, hogy nem kell félnem ( szerintem igen).

De azt elismerte,hogy a nő könnyen átverné a haverját.


Mit tudok tenni?

Figyeljek? Vagy beszéljek a nővel?


Köszönöm a válaszokat és bocs,ha zavaros a kérdés.



2022. márc. 14. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyelöre figyelj mi történik, de ha látod hogy nagyon akarnak kavarni akkor sajnos ideje lépni.
2022. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak megengeded neki, hogy kalandozzon. Erre nem gondoltál még? Ha szereted, hagysz neki életteret, ha szeret, úgyis hozzád megy haza. A féltékenykedéseddel csak megmérgezed a saját kapcsolatodat.
2022. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mégis mit tudnál tenni? Megdorgálod őket. Ugyan. Ha olyan a vonzalom, akkor nem tehetsz semmit.
2022. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
*Megdorgálod őket???
2022. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasiddal kene beszélni, hogy állítsa le a nőt. Nyilván tudna, hogy bejönnek egymásnak és mint látod, esze ágában sincs leállni ezekkel a dolgokkal. Itt ő tudna mit tenni, te nem.
2022. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Perszee engedje meg, hogy egy “kicsikét” félrebsszon, mert szegénynek kell a tér. Hogy ez micsoda fenomenális ötlet..🤦🏻‍♀️ Jaa, mégsem.

Akinek akkora tér kell, hogy a párkapcsolatába harmadik félt akar bevonni és szükségét érzi más nő megfarkalását, az ne legyen kapcsolatba, maradjon szingli, azt akkor annyi nőt dughat meg, amennyit akar. De egy normális, monogám (!!) kapcsolatban nincs olyan, hogy engedjük a másikat kalandozni!

2022. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A nővel felesleges beszélned. Ha a párod semmit nem akar tőle, akkor nem lesz semmi. Ha meg igen, akkor hiába beszélsz a csajjal, pláne, ha neki is tetszik a párod.

Viszont ő azt mondta, hogy nincs mitől tartanod. Élj így, aztán ha változik valami és mégis többet akarnának egymástól, akkor szakíts.

2022. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es.

Azt azért mondta,hogy engem megnyugtasson.

De mikor a csaj ott volt,folyton ment utána,folyton kereste a szemével ha távolabb ment; a testével teljesen feléfordult,szóval egyértelműen bejön a csaj neki. Ha kettesben lennének, ki tudja,mi lenne...


De nem tudok mit tenni, bízom a páromban,hogy megáll szimpla "nézegetésnél".

2022. márc. 14. 20:13
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#6-os, ezt beszéld meg a feleségemmel is, hogy inkább ne javasolja nekem se, hogy nyugodtan éljem ki magamat kalandokban, mielőtt gyerekünk lesz és akkor aztán tényleg vége a szabad életnek mindenki részéről.

#2-es voltam.

2022. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
már rég megkurjantotta
2022. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!