Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a pénz és a külső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a pénz és a külső a kapcsolatok mozgatója átlagban, emiatt is ilyen rövidek a mai kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy csinos lány ismerőssel, a férje nagyon jól keres, gazdag fél éve házasodtak, csaj a Westendben egy üzletben 150 ezret költött, meg úgy szórta a pénzt hogy csak néztem...

Persze ott sírt nekem hogy válni akar a férje mert más nőt talált és felhívta épp mikor együtt voltunk és ott könyörgött neki...


2022. márc. 15. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

🤣

Bocs,csak nevetséges már megint ez a mindenki a pénzre megy egy kapcsolatban felvetés…

2022. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
26%
Nberrrr, megkúrod és haladsz tovàbb 🤫😂
2022. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem, esetükben a meggondolatlan házasság, kizárt, hogy fél évvel esküvő után a nagy szerelemben beférkőzött oda valaki.

A rövid kapcsolatokról a fogyasztói társadalom és bőven az internet tehet, hiszen az az üzenet, hogy mindig van szebb és jobb.

2022. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Jajj, hagyjuk már ezt a pénzt dolgot nagyon troll kérdés.
2022. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Az ismerősöd az valami arányásó?
2022. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Nem ezt tudtam róla..
2022. márc. 15. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy kapcsolatban jó ha van pénz de nem ez a legfontosabb inkább a külső és a belső tulajdonságok számítanak. Hiába csinos a barátnőd ha a pasi nem szereti.
2022. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön a pénz meg külső ide?
2022. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Egy biztos, hogy mindent megkönnyít ha több pénzed van.

És egy jobb külső is könnyít a nehézségeken.


E két tényező nélkül hosszabb és nehezebb az út mindenhová, az ember céljainak elérésében sokat segít.

2022. márc. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első és a második bekezdésnek mi köze egymáshoz? Egyébként is, ha a gazdag férje válni akar, akkor pont, hogy nem szórná a pénzt, hanem tartalékolna, nem?
2022. márc. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!