Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vita hevében sajnos meglöktem a párom. Jóvá tehetem valahogy?

Figyelt kérdés

Szörnyen érzem magam, ez a legférfiatlanabb dolog, amit valaha tettem. Mit tegyek, hogy megbocsáthasson?


Külföldi párom van, nem beszél még magyarul, szolgáltatásokra időpontot én foglalok neki.

Ma reggel korábban kelt, már ment volna munkába, amikor én fölkeltem, és félálomban mentem ki a konyhába, fürdőszobába. A semmiből nekem támadt, hogy miért nem foglaltam neki időpontot már nyáron a fogorvoshoz, amikor kérte. Higgadtan próbáltam neki elmagyarázni, hogy többször kérte, hogy csak márciusra foglaljak, nyár óta én már 3x is voltam fogorvosnál, mindig téma volt, hogy mikor megy, nem kérte. Ő üvöltött, hogy mindig fél évente járt eddig, most majdnem 1 éve nem volt, mondta nekem is hogy fél évente jár, miért nem foglaltam korábban, én félálomban pedig ezt ismételtem, hogy de hát én voltam többször, fél éve azt tervezed hogy márciusban mész, miért kiabálsz velem, nem kérted hogy foglaljak, ő kiabált, majd nyilván én is elpattantam, és nem kiáltva(de már erősebben) mondtam, hogy "de kvara nem kérted". Ez elismétlődött kb 3x, majd háromszor pofonvágott (tényleg erősen, még látszik a nyoma), majd sokszor ököllel mellkason ütött.

Én erre otthagytam (volna) és bementem a hálószobába, bevágtam az ajtót, hogy ez picit sok, de utánam jött. Az éjjeliszekrény mellett álltam meg az ajtótól a legmesszebb a falnál, odajött és elkezdte ledobálni a dolgokat az éjjeliszekrényről, pl. a vízzel teli üvegpohár 5 métert repült, és már a könyveim kezdte ledobálni, amikor hát megtörtént, ellöktem magamtól. Mondta utána hogy erre azért nem számított, én bevallom őszintén sírógörcsöt kaptam, szörnyen szégyellem magam, elnézést kértem tőle, öleltük egymást, és elment dolgozni.



2022. márc. 16. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy poszt is pitsa a párod. Ő is erőszakos volt, sőt. Foglaljon magának időpontot, angolul már csak tud.
2022. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez se normális kapcsolat... Cigányok vagytok?
2022. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Valami ilyesmi lehetett:



[link]



37F incel

2022. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Ő hogyan fogja jóvátenni, hogy felképelt és a mellkasodat ütötte?

A nő egy idegbeteg, primitív barom.

"Mondta utána hogy erre azért nem számított".. Mégis mit várt? Diadémot gyémántból? Innen látszik, hogy ritka módon ostoba is.

2022. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom elmebeteg ez...

Mi lesz később...

2022. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem troll kérdés, azonnal szakíts ezzel az elmebeteggel.
2022. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt hittem mindennek elleszek itt hordva, hogy milyen utolsó szaralak vagyok....
2022. márc. 16. 11:14
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem erőszakoskodhat veled csak azért, mert “nő”. Te csak megvedted magad.
2022. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád, ő kezdte. De minek vagy kapcsolatban egy ilyen pofozkodós retardált nővel?
2022. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Valami pszichés beteg a csaj? Mert más esetben így ember nem viselkedik.

Ez csak egyszeri eset? Vagy gyakori? Mindegy is. Szerintem szakíts vele és akkor msjd foglaljon ő magának időpontot. Nem normális perszóna.

2022. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!