Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem érti meg, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem érti meg, hogy ha sok dolog felgyűlik az egyszer csúnyán bukik ki?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon nehéz beszélni, nagyon indulatos, kiabálós. Van amikor sok apró dolog össze gyűlik bennem, és ha a 20 adik dolognál kiborulok, akkor ő csak annyit lát, hogy az adott dolog miatt hisztizek, de nem fogja fel hogy nem az adott apróságrol van szó, hanem az azelőtti 20 lenyelt bántásról, ami így már nem apróság.

Ő csak annyit lát hogy megvagyok sértődve mert most épp csúnyán beszél velem. Mondom neki hogy az ezelőtti sok sok apróság miatt borultam ki, de képtelen felfogni.

Azért nem beszélem meg vele azonnal, ha valami bánt, mert lehetetlen vele beszélni. Az ő szemében mindig egy hisztis érzékeny kiscsaj vagyok, mindig fogjam be, sose mondjam el ha valami bánt, de ha őt valami bántja az azonnal kiadja magából jó hangosan, szóhoz egyáltalán nem jutok. Megőrít ez az elnyomás.



2022. márc. 16. 21:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyermeki naivitásból megkérdezem, miért vagy együtt vele? Leírás alapján egy idegbeteg, mérgező ember lehet.
2022. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 azt hiszem azért, mert félek a szakítás okozta lelki fájdalomtól. Nehezen viselem a lelki fájdalmat, gyűlölöm azt a gyomorszorítós depressziós időszakot.
2022. márc. 16. 21:13
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Újíts be pár faszit aztán amelyik beválik arra válts át ezt meg dobd ki. Akkor nem lesz "gyomorszorítós depressziós időszak".
2022. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom ez lepontozást fog érni, de mindkettőtökben van hiba.


Az övé elég egyértelmű, hisztizésnek kezeli a sérelmeid miatti kiakadást, valószínűleg leszarja a problémáid.


Te meg elnyeled, nem mondod ki a gondokat, hanem egyszerre, utólag, amikor talán már nem is emlékszik rá. Ez se jobb, állandóan magadban durrogni, aztán egy "nagy támadással" rárontani a másikra, egy olyan esetnél, ami lehet, hogy valóban apróságnak tűnik. Volt ilyen rokonom, aki ezt csinálta, iszonyú, amikor egy 0 semmiségen kezd el támadni, őrjöngeni és kiderül, hogy előtte 20 másik esetet "ad ki" és nem jön rá, hogy ez így nem működik.


A jó az, hogy rokonnal ellentétben egy gagyi kapcsolatot meg lehet szüntetni. Mondjuk rokont is, de az 40 évnél kezdődik.

2022. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha nehezen viseled a lelki fájdalmat, akkor olvasd már vissza, amit fent írtál. Aztán dobd ki szépen ezt a barmot. Attól a naptól kezdve eltűnnek a fájdalmaid.
2022. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#2

És ez jobb? Így még normális pasit sem találsz, ha még vele vagy. Óriási hiba lenne, ha vele maradnál.

2022. márc. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#3 ez nem jo taktika, vele is így jottem össze.
2022. márc. 16. 21:22
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha nehezen viseled a lelki fájdalmat, minek turod egy idiotanak hogy elnyomott bantson?
2022. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
#7 Akkor ezt fejtsd ki, hogy miért nem jó taktika mert, hogy összejöttél valakivel végül... Tehát nekem jó taktikának tűnik. Az a te bajod, hogy rosszul választottál mikor választhattál volna mást is. Legyen minél több szeretőd és akkor ki fogod tudni választani a legjobbat. Nem értem ez miért lenne rossz taktika...
2022. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Vegyel egy naptarat, ahova napi szinten ird le, h mivel bantott meg, mit mondott. Jo dolgokat is irhatsz nyugodtan. Majd 1-2het mulva add at neki, amikor nyugodtak vagytok mindketten. Igy szembesul azzal amit okozott neked.🤷‍♀️
2022. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!