Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy párkapcsolat fő mozgató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy párkapcsolat fő mozgatórugója a másik féltékenysége csak, az a kapcsolat valójában nem is kapcsolat hanem csak egy vicc az egész?

Figyelt kérdés

30 felettiekről van szo


Nem haladunk nem fejlődünk sehova.

Nincs közös kassza, nem segit semmiben.

De jóformán egyutt élunk.



Ma mar szinte minden napunk csak a féltékenységéről szól, mindog vádol valamivel, én mentegetőzöm, meg videohívásokat indít felém hogy kontroll alatt tartson, stb


Semmi másrol ami jelentősebb pl albérlezfelujitas, teljes összekoltozés, eljegyzés, karrier, nyaralás, célok tervek, nem szól a kapcsolatunk.



Jól kezdem érezni azt, mintha totál szingli lennék, és nem is párkaocsolatban vagyok igazábol, hanem valami vicc az egész?

Az ilyet lehet egyáltalán oárkaocsolatnak nevezni?



2022. márc. 18. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem tudom eldönteni, hogy valóban vannak ilyen iszonyatosan agyhalott emberek, vagy van erre is itt egy bértroll, aki ezeket a "szerencsétlen, szenvedő nő vagyok, akit a senkiházi, lusta, sz_rrágó, agresszív pasija napi szinten terrorizál, szerintetek szeret? mi tegyeeeek?" kérdéseket írja ki napi szinten?
2022. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es

Nem, ő ugyanaz a nő aki a mai kérdést is kiírta. Csak most át van fogalmazva, de mindig ugyanaz a baja.

Itt az előző kérdése:


A választ már ott megkapta.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2022. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mit is akarnál tervezni? 🤔
2022. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!