Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy kiakadtam ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy kiakadtam ezen? A párom titkol valamit és nem őszinte velem? Én fújom csak fel?

Figyelt kérdés

A párommal pár hónap szünet után újra összejöttünk. Már lassan 1 éve újra együtt vagyunk. Sosem turkáltam a telefonjában, de láttam hogy néha írkált 1-2 nő kollégájával is mikor mellettem ült, nem foglalkoztam vele különösebben. De egyik nap eltöltött a kíváncsiság hogy kikkel beszélhet és nagyon meglepődtem, hogy akikkel eddig láttam hogy írkált, azokkal törölte a beszélgetést. Eléggé kiakadtam. Nem azon, hogy beszélgetett velük, hanem azon, hogy törölte és ez bennem olyan érzést keltett mintha titkolna előttem valamit.

Erre csak annyit mondott hogy azért törölte, hogy ne legyek féltékeny... De engem nem is érdekelt volna hogy beszélget velük, de így, hogy törli őket... Fura.

Néha-néha így is látom hogy ír valakikkel, de törli őket mindig.


Egy beszélgetést viszont nem törölt akkorról, mielőtt összejöttünk újra. Egy olyan lánnyal levelezgetett állandóan a találkozásról meg intim dolgokról akinek párja van évek óta... És a csaj meg benne volt a dologban. Képeket küldtek egymásnak stb. Láttam hogy azt írta neki "képzeld rám írt az exem", miközben ő írt rám akkor. Semmi rosszat nem írt rólam, de akkor is ez mi... Úgy jöttünk össze újra hogy ő írt nekem folyton, ő bizonygatta mennyire kellek neki még mindig, fontos vagyok neki és senkit se szeretett még annyira mint engem, soha többet nem akar elveszíteni. Adtam neki esélyt, azóta érzem és látom is hogy fontos vagyok neki. Azt mondta próbált elfelejteni, de igazából mindig engem keresett másokban. Tudni kell, hogy nem adtam neki esélyt könnyen. De engem akkor is nagyon idegesít, hogy egy olyan csajra nyomult rá, akinek pasija van több éve. Szerintem ez undorító. A csajt meg fel tudnám rúgni, hogy lehet valaki ekkora k...


Ti ezt elnéznétek a párotoknak? Megbeszélnétek vele? Én is hunyó vagyok, mert belenéztem a telefonjába, tudom.



2022. márc. 22. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Kuka, totál hülyére vesz.
2022. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Dobnám a franca, tudod kivel szórakozzon… ha AZÉRT törli hogy ne legyél féltékeny, az már egy nyomos indok, nem gondolod?
2022. márc. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Tehát bevallotta hogy olyanokat írt amitől féltékeny lennél. Ezután még mi a kérdés?
2022. márc. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%

Jajj vén tyúkok maradjatok már.

Ez semmit nem jelent. Az is mind mind a múlt! Amúgy sincs semmi közöd hozzá hogy kivel beszélget, de a múltjához mégannálse.

2022. márc. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"exem"tehát rád azt írta,hogy ex,mikor nem voltál az,jól értettem?

Ez esetben kuka,sajnos.

2022. márc. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Figyeljél ez bizony kuka.

Mindenféle nőnek írogat meg elküldi a képeket magáról, téged meg beállít holmi kapca exének. A hátad mögött biztos kibeszél meg elhord mindennek csak hogy imponáljon a kis cafkáknak. Én biztos megmondanám neki a magamét meg megmutatnám neki kivel szórakozzon a telefonjával.

2022. márc. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Szakítanék. Egy percet se áldoznék tovább egy ilyen emberre. Törli mert gondolom nem arról beszélnek kinek milyen volt a napja. Ha nem lenne titkolózás nem törölné.
2022. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyének vagy nézve.
2022. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!