Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban mennyire gyakori ex/volt partnerekre gondolni?

Figyelt kérdés

Ezt megemlítitek a párotoknak?

Nyilvánvaló nem bántásképp értetendő a kérdés.. szimplán kíváncsi vagyok, több éves kapcsolatokban múlt/jelent nézve ez mennyire gyakori/normál jelenség.



2022. márc. 23. 02:19
A kérdező szavazást indított:
Eszembe szokott jutni a volt párom, párkapcsolatban élek azóta.
Nem szokott volt partnerem egyáltalán az eszembe jutni, párkapcsolatban élek.
Nem élek jelenleg párkapcsolatban, mégsem jut eszembe volt partnerem.
Nem élek párkapcsolatban, és eszembe szokott jutni volt partnerem.
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, főleg több éves kapcsolatok után. Ez nem jelenti azt, legalábbis akkor ha az ember az előző kapcsolatait lezárta, hogy ez bármit is jelentsen. Igen előfordul, hogy az ember találkozik egy régi közös ismerőssel, meghall egy számot a rádióban, van egy ismerős életesemény, akkor gondol az exre.

Szerintem ezzel a jelenlegit felesleges terhelni, fél perc nosztalgia nem ér ennyit. Nyilván, ha ez általános, és állandóan foglalkoztat valakit, akkor az új partnert érdemes értesíteni, hogy már/még soha nem szereted.

2022. márc. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem max azert jut eszembe hogy mennyire utalom :D
2022. márc. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az anyjával mai napig beszélő viszonyban vagyunk, így elkerülhetetlen :D,de semmi nem helyén valót nem jelent.
2022. márc. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyon ritka hogy eszembe jut, de csak azért,hogy hogy halad az életben,mi lehet vele stb. Ha jól váltok el,és voltak szép emlékeitek egymással,eszedbe fog jutni
2022. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Egyedülállóként van hogy feljön, kapcsolatban az újra koncentrálok.
2022. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor jön csak fel, ha valami nagy gáz van az újjal. De olyankor általában már szakítás közeli állapotban vagyok.
2022. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre való a halottak napja, mivel az exek halottnak számítanak, ideális esetben, tehát nincsenek jelen az életedben, csak a múlt ködös árnyaiban tartózkodnak, ahová valóak.
2022. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!