Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha a párotok tartaná a kapcsolatot az exével és ha ezt ti megjegyeznétek, hogy nem esik jól, azt mondaná a párotok, hogy ő ezen nem fog változtatni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, felnőtt embernek joga van azzal tartani a kapcsolatot akivel akarja. Nekem jogom van eldönteni hogy elviselem-e vagy jobb egyedül.
2022. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Kicsit szánalmasnak tartom ha vki nem képes elvágni a "köldökzsinort"es teljesen új életet kezdeni.


Amugy sz.rnám le. Nem véletlenul ex. Ha meg vissza akarna menni még bíztatnám is, hogy össze is illetek szép pár lennétek.

Elném az életem ahogy én akarom. Nem a párom fuggvénye.

2022. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem zavarna, ha egyébként nem adna okot bizalmatlanságra. Én az összes exemmel jóba váltam el, néha beszélgetünk, mondjuk havonta 1x. Eszembe sem jutna újra összejönni velük.

Szerintem beszélgess a pároddal az exeiről, miért ért véget, mi volt rossz stb stb, ebből te is megismerheted a viszonyukat

2022. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem igazán érteném, minek jött össze velem akkor, ha tudta, hogy ez nálam kizáró ok...


De nem maradnék vele, vannak elveim és a korábban dugott nőkkel hetyegést nem tűröm el semmilyen formában. Annyi jogom talán nekem is van, hogy nemet mondjak egy olyan emberre, akit gáznak tartok és kellemetlen vele a kapcsolat a viselkedése miatt.

2022. márc. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Mellőlem biztosan nem fog az exszel csevegni. Akkor ő marad, én megyek.
2022. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
jól van, tudjuk, hogy néha ráír az exére, mi újság, lépjél már túl a dolgon, nem kell minden nap kérdést kiírni róla
2022. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
nem mondom meg, hogy ki kivel beszélhet - ez a bántalmazó kapcsolat jellemző tulajdonsága lenne
2022. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Joga írogatni az exének, csak akkor nem lesz az én barátnőm.
2022. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Nem normális. Nálam is csak ráírt az exre, aki tinikorában volt a nagy szerelem.(25eve)

Csak úgy eszébe jutott ennyi idő után, mert többször gondolt rá...és mi szakítás közeli állapotban voltunk, illetve hullámvölgyben.

Azóta nekünk vége, és náluk újra kétoldalú szerelem gyúlt. Konkrétan ki sem hűlt az ágy utánam...ilyen is van ezek szerint. A nagy ő visszatért... Ők nem ismerik a felmelegített káposzta dolgot :) Dúl a love.Nem tudom mennyire lesz tartós, egyikünk sem fiatal már. Akár működhet is már, újratervezve. Szóval én nem szeretem az exszel való irogatast.

2022. ápr. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Udv, nekem az exem irogat ugy, hogy mellette baratnoje van es meg eleg friss a kapcsolatuk is, mert alig 4 honapja tart. Multkor felvetette, hogy talalkozzunk. En meg nem leptem tul rajta es valoszinuleg o sem. Szerelem biztos nincs reszerol mert akkor eszebe sem jutnek.
2022. ápr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!