Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni? Vagy szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt a párommal, ő a férfi. Van egy lánybarátja, nagyon sokat beszélgetnek. Belenéztem a messenger üzeneteikbe. Írta neki a párom a lánynak, hogy haragszom rád. A lány visszaírta, hogy nem baj, hogy haragszol, azért még szeretsz. Párom visszaírta, hogy igen.

Meg puszikat küldenek egymásnak, szívecskéket.

Nekem nincsenek férfi barátaim. Ez szerintetek belefér? Vagy csak én reagálom túl?

A lány és közte soha nem volt semmi. Amúgy sem túl szép, ráadásul egyedülálló anya két gyerekkel, nem a párom esete. Vagy ezek szerint mégis?


2022. márc. 25. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mittudomen h az esete e. De ha feltekenukedsz 1 csunya 2gyerekes anyukara, akkor sulyos onbizalomproblemad van. Mellesleg minek feltekenykedsz es nezel bele a parod telojaba? szted ez normalis?
2022. márc. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Az fér bele, amit azonos nemű barátaival is tesz. és biztos nem írna nekik ilyent, szóval nem, nem fér bele.
2022. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy pasi haverom, aki a többi haverjával küldött egymásnak szívecskéket, puszikat, meg szeretlekeket... És elvileg egyikőjük sem volt meleg, ők így marháskodtak egymással. Rettenetesen fura volt... :D Na, de amire ki akartam lyukadni, az az, hogy ha a párod ugyanígy jár el a férfi haverjaival és eleve ilyen stílusa van, akkor szerintem ok, simán csak máshol vannak a határai. (bár itt még azért fennáll az a kérdés, hogy a másik nem érti-e félre...)

Ha a megegyező nemű barátaival nem beszél így, nem szívezget, akkor gáz, és van ott némi érzelmi egymásra hangolódás.

2022. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2

Hát ha magam és azonos nemű barátaim közötti üzenetekből indulunk ki. Erre azért be vegyél mérget. :D

2022. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Én ennyiből már gyanakodnék simán, hogy van köztük vmi.
2022. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat mi szoktunk igy szórakozni egymassal kollégákkal hogy azt mondjuk egymasnak egy-egy szituban viccesen "attól még szeretlek" régebben sose beszéltem igy ellenkező neművel, de itt valahogy igy jött ....és nincs mögötte abszolut semmi!!!
2022. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hááát, szerintem a nő részéről lehet valami, a párod részéről nem valószínű. Veszélyes. A nő miatt.


Keress egy pasit, akivel előre megbeszélitek, h írogattok hasonlókat (kolléga,barátnő párja stb.). Aztán ha a párod is belenéz az üzenetekbe, láthatod hogy reagál. Ha ki lesz akadva (valószínűleg), akkor mondhatod neki h Mucikával szakíts meg a kapcsolatot, neked ugyanilyen rosszul esik.

2022. márc. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!