Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha kell a tányércsapkodás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha kell a tányércsapkodás?

Figyelt kérdés

Néha mindenki kiakad?

Vagy van aki nem?

Mi az ami még belefér?



#veszekedés #vita #üvöltés #Tányércsapkodás
2022. márc. 27. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem habitustól függ. Mi mindketten nyugodtak vagyunk, max néha megemeljük a hangunkat, nincs tányércsapkodás, vagy heves kiabálás. Nem is tudom mikor kiabált bármelyikünk is utoljára, nem vagyunk olyanok. Szóval kelleni nem kell.

De ha valaki hangosabb, temperamentumosabb, akkor lehet ilyenre példa. A baj akkor van, ha az egyik fél "olaszos" a másik meg halkszavú, mert akkor a nyugodtabb nem fogja tudni kezelni az üvöltözőset.

2022. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én neha ugy elgondolkodom hogy olyan egy semmilyen unott lapos napunk lett volna ha nem áll neki balhézni.


Pont egyik nap rettegtem ettol, hogy jesszus hétvége ráérunk 24 ben is együtt lenni, mit fogunk csinálni, lehet a haverjaival jobban érezné magát mint velem meg neki izgalmasabb lenne mint velem ülni otthon 4fal közt, de maradhattam volna nyugodt is hogy ezen mégcsak nem is kell rágódnom mert kb egész napos balhét csinált valamiből, ami után szenvedélyes kibékülések mennek.


És én még azon aggodtam hogy jaj, meg fog engem unni.


Valójában nem balhékkal kellene feldobni egy kapcsolatot, ennyit én is tudok, csak leírtam mindenesetre nálunk mi megy

2022. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem aztán nem.

Néha megesik velem is, hogy kiakadok, ahogy vitatkozunk olyan frusztrált leszek, hogy megemelem a hangom, de én ezeket negatívumnak tekintem. h

Ha rendszeres vagy megszokott lenne, az azt jelentené számomra, hogy rossz a kapcsolat.

Persze van, aki máshogy működik, de semmiképpen nem igaz, hogy időnként erre mindenkinek szüksége van.

2022. márc. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nem normális ilyen szinten kikelni magunkból. Minek vitázni? Ha ennyire nem illetek össze akkor minek vagytok együtt ? Ha osszepasszoltok, akkor meg min vitatkoznatok? Akinek normális kpacsoaltban van, az nem veszekszik,hanem normis hangnemben tisztelettel megbeszélik az esetleges nézeteltérést.


23N

2022. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki normális kapcsolatban van°

Normális°

2022. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
A tányércsapkodás nagyon proli szint, normáliséknál óvodáskor végére megtanulja az ember az indulatkezelést. Ha neked ez valóban kell néha, akkor van egy rossz hírem.
2022. márc. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!