Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a megbeszélésről-szünetről?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal már egy fél éve vagyunk együtt, viszont egy pár hete kicsit elhidegülta kapcsolat, sok minden összejött: Egyetem/féltékenység és egyéb más kisebb dolog egymásra tolódott. A tegnapi nap leültünk megbeszélni, mind a ketten elmondtuk mi nyomja a lelkünket és hát bár 2 órán át próbáltuk megbeszélni: sírtunk/nevettünk az lett a végén, hogy legyen szünet. Számomra nagyon fura volt az egész, hiszen ugyan úgy ölelkezett, fogtuk egymás kezét közbe...mondta hogy szeret de nem úgy mint már az elején és ezért gondolta a szünetet, de azt is mondta hogy nagyon fontos vagyok neki és nem merte elmondani, nehogy összetörjek emiatt. Azért szeretné tudni, hogy vagyok/szeretné hogy ha beszélgetnénk, illetve hogy egyetemen is ugyan úgy együtt lógnánk. Az elmúlt napokban nem nagyon tudtam enni, mert szorongtam eme beszélgetéstől és adott csokit, hogy egyem meg és a legvégén mégpuszit is adott..

Nekem fura az egész helyzet és kérném a véleményetek



2022. márc. 29. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez a hajó már elment.
2022. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az én meglátásom és a leírtak alapján az ég világon semmi értelme. Barát zónába lettél téve, de ebből kapcsolat már nem lesz. Ha kicsit is szeretek valakit, nem mondok olyat, hogy továbbra is együtt akarok lógni veled. Ez haveroknak való szöveg. Fél év után már nem szerelmes? Pont most kéne a legnagyobb szerelemnek dúlnia, de ha már most nem azt érzi, amit kellene, vajon egy szünet min változtat?
2022. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Csak én nem értettem a szünetet sosem?

Legyetek együtt vagy szakítsatok

2022. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekek vagytok! Ez nem szünet, éppen szakítottak veled, ráadásul a legszemetebb módon, hogy fenntartja a kapcsolatot úgy, hogy minden nap abban fogsz reménykedni, hogy ma akkor újra visszaáll a régi viszonyotok, hiszen semmi nem változik azon kívül, hogy nem szexeltek.
2022. márc. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő lesz életed párja.
2022. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sírtunk/nevettünk az lett a végén, hogy legyen szünet - kuka.


Szakíts vele, és éld az életedet.


Exem is kért szünetet... 7 évvel ezelőtt :D

2022. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Voltam már a lány helyében. Én is húztam halasztottam, már rég véget akartam vetni a kapcsolatnak, pedig nagyon szerettem az akkori páromat, de jaj, szegény, össze fog törni, mi lesz vele, stb... Egyszerűen nyuszi voltam kimondani, hogy kész, vége és nálatok is ugyanez a helyzet.
2022. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!