Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nekem kell a párom agyát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem kell a párom agyát irányítani, azt hogyan csináljam ha nem vagyok olyan?

Figyelt kérdés

Feltűnt az, hogy ha nem avatkozom közbe az alabbi stádiumokon esnek át a ferfiak.


1.szerelmes köd

2.rengeteg nevetés jokedv

3. Beteges féltekenykedések

4. Állando veszekedes háboru

5.totálisan beborult agy, állandoan negativak. Eleinte neha, aztán ez sűrűsödik aztán kozárolag csak balhezni tudnak már.

6. "Asztalra csapok", kidobom, akármi

7.meghunyászkodás

8.rengeteg nevetés jokedv visszajön

9.a féltekenység megjelenik, de nem beteges szinten

10. szabályosan pozitív gondolkodásúak lesznek, nevetnek kacagnak poénkodnak, nincsenek veszekedések, boldogak.

11. De folyamat mutatnom kell az ajtot, határokat betartatni, mert pedzegetik azt hogy negativ feltékenybe átmennek és pedzegetik megint a veszekedéseket (ami aztán egyre sűrűsödik, eldurvul, es csak az marad



Miért nem képesek POZITÍVAK maradni??

Miért kell balhét belehozni?

Miért kell a masikrol elkezdeni negativan gondolkodni?

Kozbeavatkozás nelkul a negativ gondolkodás spiráljába kerülnek, ami még több negativitást csinál, még több balhét.


Folyamat az ellen kuzdök hogy a jokedv nevetés NEM csak a kapcsolat elején van. Hanem alapnak kéne hogy legyen kapcsolatokban. Hisz azert vagyunk egyutt mert jo.


Normal esetbem ha nincs velem a párom, arra gondolok, szeretbe örömmel, hogy esetleg mivel lepjem meg ha hazaér, es nem arra kivel csal meg.

Ők miért nem maradnak ilyenek??


Engem fáraszt mindig feldobni valakit vissza, meg magához téríteni, es azon küzködni hogy boldog maradjon a kaocsolat es ne rontsák el.



#féltékenység #negatív spirál
2022. márc. 29. 13:08
 1/7 A kérdező kommentje:

Miért kell egy kapcsolatot elrontani balhékkal a semmiről? Miért kezdenek el a saját párjukról negatívan gondolkodni.

Miért nem lehet egy boldog pozitív síkon maradni és élni?

Miert csúsznak lefelé a balhékba es miért generálnak egy rossz kapcsolatot a jóból?

2022. márc. 29. 13:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azon gondolkozz, miért ilyen férfiakat vonzottál be.

Mert természetesen nem mindegyik ilyen.

Szerintem régen rossz, ha párkapcsolatban egyik fél a másik AGYÁT irányítani akarja. Oké, hatással vagyunk egymásra, próbáljuk a magunk szokásait a másikkal megkedveltetni, de azért nem irányítani akarjuk a másikat!

2022. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De ha nem irányitom negativak lesznek. Nekem kell feldobni es pozitiv gondolatokra terelni őket

Es szabályosan irányithatoak. Es kell is kulonben mindent csak tonkretesznek.

2022. márc. 29. 13:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Folyamat csak lehúznak a negativitásukkal. Igy "muszájtöltöm" őket
2022. márc. 29. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Így gondolkodsz, ezért ilyeneket vonzol be.

Olvass könyveket a vonzás törvényéről. Hogy nem véletlenül olyan személyiségű, karakterű emberbe leszünk szerelmesek ill. lesz belénk szerelmes.

2022. márc. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj de igaz amit írsz. Valóban folyamatosan figyelni, és terelgetni kell, hogy ne menjen át állandó negatívba. Bár nálunk nem féltékenykedés van, meg emiatti vita. Hanem egy negatív alapgondolkodás, rossz kedv, és abból adódó nézeteltérések, viták. Pedig annyira sok jó hangulat, szeretet meg minden van mikor sikerül nem elmélyednie a negatív általános hozzáállásba, úgy általában az egész életet, hangulatot, életkedvet, meglátásokat, gondolkodást...tekintve.
2022. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigyellek ezzel az állandó pörgéssel, játszmával, morfondírozással... nagyon durva életed lehet.

Ne haragudj, de hogy a hapsik cakumpúder úgy általában így működnének... 45 vagyok, volt már pár kapcsolatom, egyik se ment bele semmiféle negatív spirálba, nem b*szogattak csak úgy random, hogy csalom-e, nem állt a bál. Lehet nem lelki toprongyokkal éltem. Vagy lehet én nem vagyok lelki toprongy...

2022. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!