Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem hazudott arra a kérdesre miért érdekli egy adott másik nő. Később kiderült, nem is szeret hűtlen stb Erre a jelenlegi barátom is hazudik. Ő is ex lesz?

Figyelt kérdés

Szóval az exemmel volt olyan szitu hogy egy női név hallatán azonnal, őrült módon neki áll nyomozni a facen ki az mi az hol lakik stb.

Amikor erre rákérdeztem miért érdekli, szinte dührohamot kapott, elkezdett engem vádolni támadni, letagadta hogy érdekli az illető és teljesen kifordult magából.


Ahogy teltek a hónapok tovább, szépen lassan kibukott minden róla (hátam mögött társkeresőzik, engem semmibe vesz, szinte csak szexre tart stb)


Örültem, hogy megszabadultam tőle és hogy már igaz szerető, hűséges, stb barátom van.


Erre mintha a múlt ismételné önmagát.

Felvetődött egy női név a társaságban, párom rá kattan, faggatózik róla.

Automatikusan rákérdeztem, miért érdekli, és ő is dührohamot kapott, átment támadóba és tagadja.

És még most is azt állötja ő aztán nem hazudik nekem soha. (Szóval ez ia hazugság).


Valaki eligazítana, hogy ez mi?

Opciók:

1. Vagy ő se szeret, neki is vaj van a fején mint az exnek

2.vagy ennyire azzal az illuzioval akarna engem etetni, hogy neki csak én létezem az egész világon es senki nem érdekli, mert nem akar elveszíteni es engem ebben a hitben akar tartani?

3.az őszinteség a férfiaknak derogál?? Es ne merjek ilyeneket kérdezni? Nem lehet annyit mondani hogy igen csak kivánsi voltam rá, de ne érts félre? (Még ez is jobb lenne mint a hazugság dührohammal!!!)

4.ő is az ec sorsára fog jutnui, azaz nem szeret, csak fix p.nci vagyok, elhagy majd vagy engem kényszerít majd szakitásra? Azaz ez a kapcsolatom se különbözhet az előzőnél?

5. Egyéb opció? Szerinted?



#hazugság #dühroham #ártatlan kérdés
2022. ápr. 1. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne, nem lehet vele beszélni, dührohamot kap és támad, jobb, ha te szakítasz minél előbb.
2022. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De MIÉRT kapnak a férfiak dührohamot attol, és kezdenek hazudozásba, ha megkérdezem, téged miért érdekel xy? Vagy zv?


(Mert az exről már tudom azt hogy ő valóban nyitott is volt más nőkre a hátam mőgött. De a jelenlegi is akkor?)

2022. ápr. 1. 19:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha a 3. vagy 4. és 5. pasi is hazudozni kezd egy ilyen faék egyszerű kérdésre, akkor majd kapok választ arra, mi lehet emögött?
2022. ápr. 1. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rejtegetne semmit, dührohamot se kapna egy kérdéstől. Ez ennyire egyszerű.
2022. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan pasit keríteni, aki nyugodt típus, akit nem lehet kihozni a sodrából, nem lesz ilyen gond vele, hogy dührohamot kap. Vannak olyanok, akikkel még veszekedni sem lehet, mert annyira nem ideges típusok.
2022. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!