Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire számít a pénz egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

A párommal elég régóta együtt vagyunk, 5 és fél éve. Úgy gondolom, ennyi ido után az ember elkezd tervezni a másikkal, komolyabb dolgokat szeretne.

A problema itt az, hogy a páromnak nincs életcélja egyszeruen. Dolgozik, de kb a semmiért, mert meg sem fizetik rendesen. Hiaba mondom neki, hogy váltson, keressen valami jobb munkát, mert így a későbbiekben gondok lesznek, egyszeruen nem érdekli.

Jön azzal, hogy ne idegesítsem, ne szóljak bele, néha azzal, hogy semmi közöm hozzá.

Én egyebkent egyetemen tanulok, ő idősebb mint én. Már sokszor azt is a fejemhez vágta, hogy én sem csinalok semmit sem, akkor én miert szólom meg.

De így mire lehet majd alapozni? Hogy tervezzen így vele az ember?

Én azert tanulok, hogy majd legyen egy jó munkahelyem, normális fizetésem, amiből fent tudom tartani magam és a családom is.

De ő? Nem gondol abba bele, hogy külön szeretnénk majd költözni, szeretnék majd gyereket, stb..

Vagy majd esetleg én tartsam el, mert o ennyire nem foglalkozik a pénzzel?!

Szerintetek én vagyok ennyire szar ember, hogy ezt szóvá teszem, vagy ezt el kellene inkább néznem?

Szerintem, ha most ilyen, később ez csak rosszabb lesz.

És ez a céltalan, csak a mának elek dolog számomra abszolut kiábrándító, és úgy érzem, nem tudom tovább tolerálni ezt az egeszet.

Ti mit tennétek a helyemben?

Már sokszor gondolkodtam azon, hogy lépek, de egyszeruen nem tudom, mi lenne a helyes megoldas.

Én csak azt érzem, hogy nem tudnék egy ilyen hozzáállásu emberrel maradni hosszú távon..



2022. ápr. 3. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudsz mást, nyílt napokkal leülni, és megbeszélni vele ezt, főleg ha szereted.

Van az az ember aki szereti amit csinál, mindegy mennyi pénzért.

Jó nyílván ezt nem lehet tolerálni hosszú távon, de szerintem adj neki időt, ha jön egy gyerkőc vagy bármi akkor úgy is észbe kell kapnia.

2022. ápr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Számít. Nem azt mondom hogy jaj, minél pénzesebb legyen, bár álszent lennék ha nem mozgatna meg ez a dolog is. Viszont igen, fontos a pénz, főleg ha komoly a kapcsolat és a családalapítás is terítéken van hamarosan. Én azt gondolom, mindkét félnek a lehetőségeihez mérten a legtöbbet bele kell tennie, anyagi értelemben is. Most ha a párod nem is akar ezen változtatni, nem érdekli mennyit kap kézhez, nem érdekli hogy ez később anyagi nehézségeket okozhat mindkettőtöknek, akkor erről mindenképp beszélni kell és ha nen hajlandó változtatni, akkor bizony hagyni kell mert nem egyeznek a céljaitok.
2022. ápr. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon is számit! Normális nő, nem szül csóró pasinak! Jézusom.... Hagyd el, és keress egy rendesen dolgozó, tisztességes pasit
2022. ápr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számomra semennyire.
2022. ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire bajod van vele akkor mif.ért vagy ennyi ideje vele?!


Én képzeld el, támogattam az egyetemista barátnőmet egyből amivel csak lehetett(lakhatás meg minden amivel egy kapcsolat jár), és mikor végzett vártam volna valamit vissza, de csak szakításkor jutott eszébe hogy jé vissza is adhatott volna valamit és még együtt is maradhattunk volna.

2022. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerősökkel szoktunk néha csereberélni, de mondjuk én boltban még nem kaptam semmit úgy, hogy ne tartotta volna a markát a kasszás. Ebből levonhatjuk a következtetést, hogy pénz nélkül elég macerás a túlélés. Mondjuk ha a pároddal egy tanyán éltek a világ végén és gazdálkodtok, és úgy nincs igényetek a civilizáció konstruktívabb vívmányaira, akkor megoldható az élet pénz nélkül is. De még a legönfentartóbb ismerőseim is pénzből élnek, na meg a traktor sem pusztán jóakarattal indul be (bár mondjuk az is kell hozzá)
2022. ápr. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre bevállalni gyereket, hogy majd észbekap... elég nagy felelőtlenség lenne. Én a 1,5 éves gyerekemmel költöztem el apukától és mentem vissza dolgozni, mert marhára nem kapott észbe és eladósodtam gyeden. Nem játék.
2022. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!