Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jellemző, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy az ember párja kerüli az intim pillanatokat, mondván majd holnap, (persze beteg lesz vagy menstruál esetenként lemerítette a munka)?! Én is dolgozom többet/nehezebbet…, de na

Figyelt kérdés

2022. ápr. 5. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha csak ölelésre gondolsz mint intim pillanat, az régen rossz ha kerüli. Ha konkrétan szexre, az bizony gyakran előfordul a már együtt élős kapcsolatokban.
2022. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert mi történik a közös háztartásban?!
2022. ápr. 5. 20:34
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát nálunk évi 3x van ilyen.

Pedig nagyon sokat dolgozunk. Én vagyok a nő

2022. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

Magában (...holnap. És nem veled!)


(Nemeket nem olvastam el, mindkét esetben gyakori!)

2022. ápr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom hogy nem akar veled dugni az asszony, de te meg lenézed a munkáját.
2022. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#5

Nem azért említettem a munkát, hogy lenézzem, csak esetenként heti 15 órával is többet dolgoztam. Vagyok beteg és szélsőséges a munkaköröm, viszont otthon próbálom a minimumot tartani, mert az évek nem fogtak ki raktam.

2022. ápr. 5. 20:47
 7/21 anonim ***** válasza:
11%

Nálunk nem jellemző mert egyszeruen nem engedi meg a párom.

Ha nem akarok vele szexet megvádol hogy mert biztos csalom es balhézik.igy eleve el akarok kerulni egy balhét. Mert abban aztán nincs köszönet.


Csak olyan pasikat utasitanak el, akiket el lehet utasitani.


Egyebekben rendben vagyunk, az ölelés bújás jöhet mindig. És ő bújós is :)

2022. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

#7

Hát ez végtelenül szomorú

2022. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#7

És ezt Te nem veszed zokon?! Vagy hogy éled meg?

2022. ápr. 5. 20:54
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

7

Ha lenne egy mogyorónyi eszed akkor menekülnél egy ilyen provokatív, manipulàtor patkány mellől.

2022. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!