Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segítsek a féltékenységemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a féltékenységemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet, hogy egy másfél éves párkapcsolatban élek, és mindketten fülig szerelmesek vagyunk egymásba.

Viszont van egy állandó félelmem, hogy a párom megcsal. Soha, semmi sem utalt erre, hogy ő ezt megtenné. Nyitott, mindig beszél rólam, mindig dicsekszik velem, stb.. Szimplán félek, hogy ez megtörténik, és ez hatalmas "szégyen", és egorombolás lenne számomra.

Ha bekerül a képbe egy ismerős lány, akinek semmi rossz szándéka sincs, szimplán jófej, és beszélget vele, már az megőrjít. Bármit mondjon, bármilyen érdekes személység is legyen, rögtön magamhoz hasonlítom, hogy "hát én is szeretem az videójátékokat, minek kell ezt egy másik lánnyal megbeszélni."


A legrosszabb az egészben, hogy nekem rengeteg barátom van a másik nemből, és a párom sose mondott egy rossz szót se erre.


És nem szidásokat kérek, tisztában vagyok vele, hogy a fétékenységem beteges és képmutató. Tudom, hogy nem normális, hogy ezt érzem és próbálom mindig elrejteni, hogy mennyire nagy hatással van rám. Nem tehetek róla, hogy ezt érzem, és szeretnék valahogy változtatni a gondolkodásmódomon. És nem azért vagyok ilyen, mert unatkozok, vagy magányos vagyok, vagy nem tudnék mást találni, ha elhagyna engem. Szimplán idióta vagyok és szégyenlem a féltékenységemet, és unom, hogy egy random lányban, kollégájában az ellenséget látom.



2022. ápr. 7. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom beteges e.


De nalunk.is van olyan amikor pl havernő meg akárki joformán a parom nyakába ugrik mikor talalkozunk ilyenekkel.

Vagy pl egy pultos is.


Parom tud a felelmeimrol stnáluk ugy vannak ezek a dolgok megoldva, hogy társaságban kikeruli a csajokat és ha pl leulnek mellé, akkor átül a párom hozzám, vagy ha állunk akkor hozzám huzodik kozelebb, egy rakat minden ilyesmit éreztet a masik nővel hogy ÉN vagyok a bnője velem van.


A csetlgetések nálunk nem téma. Párom nem csetelget nőkkel max kollegákkal es barmikor ideadja a teloját is kódot is adott. Neki a barátai pasik. nála nincs olyan hogy nő mint barát. Szerinte ilyen ninca hogy nő ferfi baratsag.

Es nekem szabályosan tiltja is hogy pasikkal tartsak fent kapcsolatot.

2022. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
*Amugy gusztustalannak tartom a női nemet ebbol a szempontbol hogy egy ferfinek meg pláne ott is a bnője azaz virít rola hogy kapcsolatban van de azert pofátlanul nyomulnak. Be tudnék hányni. Néha. Hálás vagyok szinte a páromnak ahogy leoltogatja őket magárol. De a hátam mögött is elutasít bárkit.
2022. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%

Nekem pl azért nincsenek fiú barátaim, mert amikor voltak, kivétel nélkül mindegyik beprobalkozott, ezért nem hiszek a férfi női barátságokban. Nálam kizáró ok, hogy ha csaj barátai vannak, haverok lehetnek, talizhatnank társaságban, de kettesben csetelgetes meg progizas abszolút nem fér bele.

Miért aggodsz, hogy megcsal?

2022. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Olvass a kötődési típusokról, sok választ kapsz majd.
2022. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincsenek lány barátai, és sosem lóg velük kettesben. Szimplán azért aggódok, mert kötődük hozzá, és rettegek egy esetleges megaláztatástól és fájdalomtól.
2022. ápr. 7. 09:52
 6/11 anonim ***** válasza:
A saját komplexusaidat kéne átgondolni és kezelni! Attól még, hogy birtokolsz és rettegsz, az ég világon semmi nem fog egy megcsalástól megvédeni! A srácot viszont garantáltan kiborítod egy idő után és majd ezért fog tovább állni. Nem birtokod a másik! Légy résen, mert jogod van tudni kivel élsz együtt, de ha semmi okod nincsen az aggódásra, akkor tereld el erről az energiádat és ne gyötörd.
2022. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig biztos, hogy ”beteg” vagy, lehet sugall valamit a tudatalattid.

Az, hogy egy pasi odaadja a kódját es a mobilját, semmire nem garancia, volt egy nagyon lator ismerôsôm, aki olyan nôkkel hetyegett, akik foglaltak voltak, így akkor írtak neki, amikor az ismerösöm jelezte, hogy kiment a házból. Sose írtak rá random, nekik sem kellett a lebukás, nem sértödtek meg, hogy titokban voltak tartva es ugrasra keszek voltak mindig, volt egy egy hetig se írtak egymásnak.

Sok nö van aki csak szexet akar es nem akarja a pasit felvallni, vagy nem tudja, es nem var se viragcsokrot semmit , se nem kell egesz nap gyúrni velük a chatten, nem kell öket szédíteni. Mindneki abban a tevedesben van, hogy ha van kapcsolat jönnek folyton az uzenetek ! Ez csak kezdödö, új kapcsolat esetén , úgymond azoknal akik nem vérprofik. Aljassaghoz nem kell egyetem

2022. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na ja es az ismerösöm adta a mobilt a párjának es a kódot is , kb a fél varossal csalta, mindneki a nöt röhögte, ja es munkaidöben ment kefelgetni, ebedszunetben meg így, sarki boltig amíg leugrott , nem maradozott ki éjjel, se semmi. Siman beszelt a felesege mellöl is , mert a titkos nök tudtak róla, csak ö nem tudott róluk

Jaj naivitas

2022. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja es az emlitett ismerôsôm is mindenhol dicsekedett a párjával, közössegi oldalakon is.... ez az ilyenfajta nôket nem ijeszti el, söt...
2022. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jóindulatú ember sose fogja felfogni, mennyi aljasság van, akárhány egyeteme lehet ! Es azt se fogja megérteni, hogy miert okoz örömet egyeseknek a csalás, másoknak való ártalom...
2022. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!