Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénz miatt szakít velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz miatt szakít velem a párom. Én fizetem a házhitelt, rezsit, gyerek dolgait, ő a felújítást. Hó végére semmim nem marad, nem tudok beszállni még a milliós felújításba! Nagyon padlón érzem magam! Küzdjek érte?

Figyelt kérdés

Párommal 10 éve vagyunk együtt,van egy közös 8 éves gyerekünk, nem vagyunk házasok.Miután megszületett a gyerek,az én régi házamba költöztünk.Elkezdtük felújítani amibe én nem tudtam anyagilag beleszállni(milliós összegek).Én fizetem a házhitelt, a rezsit, a gyerek dolgait.Hónap végére a fizetésemből semmi se marad.Párom kamionozik, a felújítás miatt volt hogy több hónapig nem jött haza.Most is több mint 3 hónapja van kinn, és közölte nem is akar hazajönni, jó neki kinn egyedül, nincs gond. Velünk alig kommunikál! Mindent támadásnak vesz, veszekszek szerinte folyton.Most azt mondta ha talán húsvétra hazaér,elpakolja a cuccait mert elege lett hogy csak a házra költünk, ő élni akar, utazgatni,szórakozni, pihenni meg elköltözni egy nagyvárosba egy hozzá méltó panel albérletben lakni ahol nem kell füvet vágni,(legtöbbször mire hazajött levágtam).

Azt mondta velem nem lehet tervezni, mert mindent neki kell fizetnie, a házhitel miatt nem tudok hitelt felvenni,ezért nem is kaptam nagyon semmit, meg amúgy is kinn van. Legutóbbi születésnapomra mondta ott az új beálló, nézzem azt, sokba került.

Egy esélyt se kapok, mert 10 évig minden rossz volt,úgyse lenne jobb.

Mondtam hogy szeretnénk vele menni,de hallani se akar róla, inkább nem is beszélünk napokig.

Szerintetek mit tegyek?



2022. ápr. 9. 02:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Engedd el. Akkor lehet, hogy visszajön. Ha nem, akkor meg ti is lépjetek tovább. Nem tudsz hogy küzdeni, csak egyre jobban beszorítva fogja érezni magát.
2022. ápr. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Engedjem el...ha közben mással összejönne én azt nem bírnám megbocsájtani, egy évtizede hűséges vagyok hozzá, pedig rengetegszer hónapokig kinn volt, úgy csalhattam volna hogy észre se veszi, de szeretem.
2022. ápr. 9. 03:06
 3/29 anonim ***** válasza:
41%
Erre szokták mondani, hogyha szereted, akkor hagyod, hogy boldog legyen.
2022. ápr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
17%
a kérdést és a leírását olvasva szerintem sokat rinyálsz az a baja.
2022. ápr. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok mindenre,nő létemre a ház körüli munkákat is elvégzem a gyerek dolgait menedzselem plusz minden nap túlórázok. Hadd rinyáljak már!
2022. ápr. 9. 03:23
 6/29 A kérdező kommentje:
Az meg hogy napi szinten beszéljünk, mert elvileg kapcsolatban lennénk rohadtul nem nagy elvárás lenne! Tegnap is pl se egy üzenet, se nem keresett egész nap.Én már nem merek ráírni se, mert kötekedésnek veszi. Rohadt szarul esik, más is kamionozik, tudja hívni a családját.
2022. ápr. 9. 03:28
 7/29 anonim ***** válasza:
10%
Úgy meghallgatnám a másik felet is...
2022. ápr. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%

1.: Mintha már lett volna ez a kérdés.

2.: Kamionos, és nincs lóvéja? A fekete fuvarokból sem? >:)

3.: Hitel? Mire? Azt írod, hogy a régi házadban laktok.

2022. ápr. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%

Szia. Egy 34éves lány barátom 3 gyerekkel volt így. Falun éltek munka nem volt,csak szenvedés.. inkább beköltöztek a városba albérletbe miután a párja otthagyta őket. Boldogabbak mint valaha. A házat árulják, valószinüleg sosem lesz saját lakás,de ennyire jól sosem voltak. A gyerekeknek 15perc az iskola és az ovi, a csaj pedig egyedül keres annyit,hogy a lakbért és rezsit is ki tudja fizetni kényelmesen.

Aztmondta,hogy bár irgalmatlan nehéz,de sosem menne vissza faluba, inkább a 2szobás panel..

2022. ápr. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
Az a baj, hogy valszeg te is az anyagi javakkal előrébbjutást nevezed életnek. Bocs, de aki a mai világban hitelekben gondolkodik és azzal veszi körbe magát, nem tudom sajnálni. Eleve, amit te is sugallsz, hogy apu tekerje ezerrel a KM-eket és a lovét meg vigye haza neked életfomát várod hát nem csodálom, hogy tele lesz x év után a mindene ezzel. Senkitől ne várd, hogy egész életében azért hajtson valaki, hogy olasz csempe lehessen a fördőben, csak temiattad. (Nem szó szerint értendő)
2022. ápr. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!