Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamionos barátnők, feleségek,n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamionos barátnők, feleségek,nálatok hogy van a pénzmegosztás?

Figyelt kérdés

Mindenki saját kasszán van? Vagy közös? Ha van gyerek, ki fizeti a gyerek dolgait (ebéd, tábor, ruhák,zeneiskola, hobbik,stb)?

Ha felújítotok pl egy házat, mennyit adtok bele?



2022. ápr. 9. 07:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Az előző kérdésednél elmondták, megunta a férjed amit művelsz! Ne akard még jobban lehúzni!
2022. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon régen voltam "kamionos barátnő". Úgy nézett ki, hogy tanultam még, tehát egy fillért sem kerestem. Egyértelműen mindent a pasi fizetett. Az ő házában laktunk. Cserébe ott volt neki egy csinos kis barátnő, aki csacsiragyi rendet tart és minden pénteken terülj-terülj-asztalkámmal várta.

Aztán 2 év után szakítottunk, mert kamionos betegségbe esett: elkapott valamit egy útszéli prostitól, és így bukott le. Naiv voltam nagyon. Egy pasi se bírja hűségesen, ha egész héten távol van. Minden kamionos aktívan ku.rvázik. Nem véletlenül az út mellett állnak.

2022. ápr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1/1

Mesélj már mit művelek! Hallgatlak!

2022. ápr. 9. 07:38
 4/11 A kérdező kommentje:

2/3

Uhh, durva amit mondtál! Nekem elvileg nem kurvázik, vagy legalábbis jól titkolja, se betegségem nem volt se lebukás. De kb ez van amit leírtál...Ha jön haza csácsiba van vágva a lakás,én is, és kb 4 féle kaja van tele hűtővel...

2022. ápr. 9. 07:42
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Az én párom nem kamionos, de a keresete hasonló, nettó 900. Az én amúgy csak nettó 465. Albiban vagyunk, gyerek sincs még. Egyébként nem vagyunk közös kasszán, de a dolgok nagy részét a párom állja. Teljesen egészében az albit, a rezsit, a heti nagybevásárlásokat és a ruha vásárlásokat is. A hét közbeni apróbb bevásárlásokat én állom. Az egyéb saját dolgokat is magunknak álljuk.
2022. ápr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

#4:

Elvileg... Pont azért akar lelépni, mert van másik nő. Már írtuk. Ne legyél már ennyire naiv, b+. Azért nem ad bele semmibe, mert szép apránként félretett magának egy lakásravalót, és van kivel beköltözni. Úgy fog lelépni tőled, hogy vissza se néz. A gyerektartást is felejtsd el, kiokosítják a kollégák, hogy tudja megúszni. Mindegyik ezt csinálja.

Nem véletlenül nem vett el ennyi idő alatt. Mindig nyitva az ajtó, bármikor lepattanhat. Most meg is teszi.

Kapard össze magad, mert a gyerekednek csak te leszel! Most csak őt tartsd szem előtt, az ő érdeke legyen az első és egyetlen!

2022. ápr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Inkább dolgozz,ha pénzre van szükséged. Ne mások hátán kapaszkodjál.
2022. ápr. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6/6

A számláját én kezelem, mert nem ért hozzá. Nincs félretett pénze, tényleg mindent a házra költött.

Azért nem vett el mert bár listás vagyok és ha pl hitel kellene, ő tud csak felvenni, én feketepont lennék.

2022. ápr. 9. 08:40
 9/11 A kérdező kommentje:

7/8

Túlórázok, másodállást vállaltam, napi 10-12 órákat dolgozom hogy több legyen.

2022. ápr. 9. 08:42
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Ezt a hajót engedd el. Neki biztosan van valakije. Sok kamionos ismerösöm van, a többségük nyitott kapcsolatban él. Amit nem is tagadnak. Jó pár ajánlatot kaptam én is tőlük, úgy hogy otthon van az asszony meg a gyerek.

Ha jeg már ennyire számolgatni kell egy kapcsolatba ki mennyit ad bele, ki mit fizet, ki látja el a gyereket már az is régen rossz.

A párom nem kamionos, de jól keres. Kint dolgozik külföldön. Én hoztam egy gyereket is a kapcsolatunkba. Sose mondta hogy valaminek az x százalékát fizessen ki, berendezte a gyerek szobáját, elviszi őt vásárolni, ad neki zsebpénzt és sorolhatnám tovább. Pedig nem is a vérszerinti gyereke.

2022. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!