Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg vele,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele,hogy hianyzik?Vagy neki így jó és ennyi?Csak úgy élünk egymás mellett.Jó lenne,ha kicsit foglalkozna velem is és szánna rám időt.Néznénk egy filmet hétvégén este stb. 13 éve együtt vagyunk,együtt élünk.Két kislányunk van.

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik,reggeltől késő délutánig.

Én a lányokkal vagyok,14:00-ig dolgozok én is.

Este is alszok már mire bejön hozzám.Zuhanyzik stb.


2022. ápr. 10. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Annyira nehéz alanyt írni a mondatba?


Amúgy meg add be a válókeresetet!

2022. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Férjemről van szó...
2022. ápr. 10. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ülni vele és megbeszélni... Tejlesen egyszerű. Elmondod, mi bánt, és szeretnéd, ha ezen valahogy változtatnátok közösen. Ha nem nyitott rá, akkor két opciód van: 1. vagy megalázod magad, és nyelsz életed végéig, vagy 2. kilépsz a kapcsolatból, és esélyt adsz magadnak a boldogságra.
2022. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Ne aludj, amikor bemegy.
2022. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem az ilyen kérdéseket... Hogy lehet idáig jutni? Egy kapcsolat alapja a kommunikáció. 13 éve vagytok együtt, van 2 gyereketek, de annyit képtelen vagy vele közölni, hogy szeretnél egy filmet nézni vagy valami. Mitől félsz? Nem vadidegen, hanem a férjed! Mindenki dolgozik, mégsem megy tönkre tőle a házasság.
2022. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki a következő viccet hátha megérti.


A fiatal házaspár első héten házasság után beszélget. A pasas így szól:

"Hétfőn golfozni járok majd, kedden horgászni, szerdán sörözni megyek haverokkal, csütörtökön foci, péntek bicikli, szombat piálás, vasárnap roncsderbi vagy lóverseny."


Mire a friss feleség:

"Én pedig a hét minden napján szeretkezni fogok. Ha otthon vagy, ha nem."

2022. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!