Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szomszedcsajok miatt állando...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszedcsajok miatt állandoan feszélyezve érzem magam a sajat otthonomban, mert a páromat ők érdeklik. Hogyan érezhetném jol magam?

Figyelt kérdés

Mar kora reggel alattunk beszélgetnek lent a teloban a csajok, mikor én még csak kómában vagyok és szótlan(minden felhallatszik meg le az erkelyünkről), a barátom meg szereti az ilyen élénk energiadus eleven nőket es reggelente azt hallgatjuk ahogy ők kacarásznak stb és meg a teljea ellenpélda hogy alig pislogok beszélek.


Ma meg buliznak kacagnak is zene minden van, en meg ráadásul lázasan vagyok itthon es beteg. Es megint azt fogja érezni a barátom hogy inkább lenne velük ott mint velem.


De felém nem ezt mutatja, hanem szoliradizál filmeznénk is, de megy a buli és rezegnek a szekrények is ők meg énekelnek.


Nagyon rosszul érzem magam igy a barátommal. Nem szeretném ha jönne hozzám de akkor meg balhézik ha nem jöhet. Hozzájuk nem lehet menni ill nem akarok a szüleihez menni (mamahoteles)



#mások vonzóbbak
2022. ápr. 14. 20:12
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*én meg a teljes ellenpéldájuk vagyok
2022. ápr. 14. 20:13
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
mi az a szoliradizál?
2022. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Részt vállal.


Empatikus velem. Pl nem várja hogy menjek vele bulizni vagy nem megy el nelkulem sehova ha pp beteg vagyok hanem akár bebujik velem a meleg takaro alá es filmezunk amikor bármi mast lehetne

2022. ápr. 14. 20:20
 4/18 A kérdező kommentje:
De amugy inkabb menne bulizni valojában. De van benne annyi udvariasság vagy mi ez hogy nem megy ha beteg vagyok.
2022. ápr. 14. 20:21
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
És te miért vagy ezzel a barom kanival?
2022. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Kidobod a pasit. Ja, tudjuk, az nem opció. Igaz, hogy xar a kapcsolat, de jobb szenvedni.

Akkor mondd meg, hogy göthös vagy, lehetsz kovidos is, így az ő érdeke, hogy pár napig ne jöjjön. A csajokra meg 10 után hívj rendőrt csendháborításért. Magadnak meg vegyél egy klassz fatalpú klumpát vagy papucsot. Sokat járkálj benne otthon, nagyon egészséges!

2022. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt a partnert, aki mellett szarul érzed magad, ki kell baszni. Teljesen mindegy, hogy jogos vagy sem, ha egy személy mellett kellemetlenül érzed magad, az a személy nem való hozzád.
2022. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Valamiért tapad rám, meg arrol győzköd, hogy nagyon szerelmes belém, meg sem csalna, le se lehetne rázni és kifejezi az érzelmeit.


Eleinte örültem is ennek, mert bizalmat vált ki, hittem, talán hiszem is, hogy szeret, es nekem ezek nagyon fontosak egy férfiban, tekintve hogy a javarész ex megcsalt és stb. Azt sem tudtam hogy tudok e bízni még vkiben.


Ő ezt megalapozta hogy meg mertem nyilni érzelmileg.


Most a szomszedok meg pont azt mondják direkt ugy buliznak hogy megsem maradnak a szonszédok mellettük ha ha ha.(még jo hogy nem hallja a barátom, valszeg viccesnek is találná a vicces csajokat)


Le sem tudom rázni hogy ne jöjjön.

Görcsölök az egesztol

2022. ápr. 14. 20:29
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki leszarja, hogy megcsalna vagy sem. Nem arról beszélgetünk most.


Az a kérdés, hogy meg tudja oldani, hogy jól érezd magad mellette és úgy érezd, megkapod a tiszteletet is a hűség mellé vagy sem.


Az sem megcsalás, ha valaki mások után forog az utcán, ettől függetlenül ha nem hagyja abba, mehet a qrva anyjába, mert én tovább nem vagyok hajlandó magamat égetni vele.

2022. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szóval arrol van szó, hogy toszteletből udvariasságbol ugy tesz hogy inkább velem a film és punnyadás mint a bulik és kacagó nők, de VALÓJÁBAN le lehet olvasni róla azt, hogy igazábol a kacagó nő érdekli es szívesebben lenne ott.

Ez engem feszélyezetté tesz, kellemetlenul érzem magam vele, holott problémánk amugy nem is lenne.


Kb ahhoz hasonlit amikor egy ferfi mondjuk nem nézi meg a nőket a parjára valo tekintettel de valojában csorog a nyála a szembejövő másikra de visszafogja magát.


És igy ugy érzem magam mimtha én lekötném őt mintha kényszeres lenne az egész, es nem magától jövő mert belole az jön magátol ha tehetné, hogy becsönget hozzajuk egy piával. De ugye nem ilyen az élet.

2022. ápr. 14. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!