Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy boldog párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy boldog párkapcsolat, házasság? Az enyém boldogtalan. A férjem miatt. A viselkedése miatt (morog, kiabál,ordibál,beszólogat,veszekedik majdnem minden nap). Van 2 kicsi gyerek is.

Figyelt kérdés
Többször is megígérte hogy megváltozik de mivel ezt a mintát látta otthon így nem nagyon sikerül. Max pár napig. Nem tudok neki megbocsátani. Teljesen elhidegültem tőle. Látom másokat hogy boldogok, én is szeretnék boldog lenni de vele már nem vagyok az egy ideje. Már az érintése is zavar.
2022. ápr. 18. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan érzed, hogy mi a megoldás. El kell válni. Azt nem értem, hogy erre miért a két gyermek születése után jöttél rá?!
2022. ápr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Talán nem ilyen férfit kellett volna választani...
2022. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%
Mar megint te? 🦃
2022. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
El kellene válnod tőle, mert ez a kapcsolatod tönkreteszi az életed. De azt az elképzelt vidám-idilli boldogat ne keresd, mert nem létezik. Persze anonim fórumokon igen, meg van pár ember, aki előadja, aztán amikor jobban rálátsz, jössz rá, hogy még magának is hazudik és megrengethetetlen az elképzelése.
2022. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Hát egy boldog párkapcsolat/házasság pont az ellenkezője annak, amit leírtál. Szerintem nem nehéz kitalálni :D


Én boldog házasságban élek, a férjem nem szólogat be, nem morog, nem kiabál. 2 kicsi gyerek van szintén. Engem nem zavar az érintése, sőt, szeretek vele összebújni, szeretkezni. Odafigyelünk egymásra, segítjük a másikat. Tudunk beszélgetni mindenről- problémákról is, amikre mindig találunk megoldást-, szeretjük egymást.


Én nem mondom azt, hogy egyből válj el, de azért az, hogy már elhidegültél tőle, hogy úgy érzed nem tudsz neki megbocsátani, idővel úgyis ebben végződne. Azért azt meg lehetne próbálni, hogy megbeszélitek mégis miért morog, miért veszekszik folyton, milyen feszültség van benne és ezt miért rajtad vezeti le. Alternatívákat találhatnátok erre, akár sport akár munkahelyváltás (ha a munkája ennyire stresszes), akár bármi más módon, hogy kicsit kiegyensúlyozottabb legyen. Azt meg megpróbálod a védelmére felhozni, hogy ő ezt látta otthon, de a gyerekeid is ugyanígy ezt fogják akkor otthon látni, nekik is ezt a jövőt kívánod?

2022. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a védelme miatt írtam hogy ilyen a családja csak írtam hogy ez a helyzet. Próbáltam vele már sokszor megbeszélni ezt de mindent rámfog, kiabál egyből, mindig a másik a hibás...
2022. ápr. 18. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!