Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak olyanokra mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak olyanokra mikor megvádol pl nem is vagy beteg ne játszd magad, vagy pl biztos másokkal csetelsz; azert nem vetted fel, mert biztos mással voltál stb?

Figyelt kérdés

Valamiért állandó jelleggel cáfol. Állandoan győzködnöm kell. Gyakorta lehetetlen vele igy beszélgetni is.

Mondtam már eż is neki, nem változtat.

Ha betegen nem tudok mosogatni stb(hatalmas alhasi fájdalmaim vannak gyógyszert szedek), megvádol hogy lusta vagyok csak.

Ha hányok vagy alszok IS fel kell neki vennem a telefont, különben veszekszik velem.


Betegen el kellett jönnöm a saját otthonombol rokonokhoz, hogy a fájdalmaim mellett ne kelljen vele balhézni is mert nem bírom a kettőt együtt es nyugodtan akartam aludni.

Ezért azt hiszi megcsalom.


Állandóan terrorizál. Megcáfol szinte bármit amit mondok. Veszekszik.

Állando vádja az is, hogy amikor nem vagyok vele biztos más pasikkal csetelek. Es nem. De állandoan ártatlanul "büntet",balhézik, terrorizál.



#hazugsággal vádol
2022. ápr. 19. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem mondok, mert nem lennék ilyen önbizalomhiányos marhával… a férjemmel tökéletesen megbízunk egymásban, nincs miben kételkedni.
2022. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

S akkor miért is vagy vele? Mert ez sem nem szerelem, sem nem törődés, sem nem szeretet.

Pakolj, s menj utadra, magad érdekében!

2022. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, félreolvastam “mit mondtok”-ra. De egyébként tartom a véleményem, szerintem nincsen erre szükséged.
2022. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába, főnyeremény ez a pasi.
2022. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit tud ez a férfi, amit más nem?
2022. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy toxikus kapcsolat egy lelki bántalmazóval. Az ilyennek soha nem fogsz tudni olyat mondani, amibe nem köt bele, vagy amiért ne keresne ürügyet a b.sztatásodra. Ez élteti. No és téged? Azt ne mondd, hogy "szeretem". Mert ez legfeljebb kóros ragaszkodás, hiszen szeretni nem lehet valakit azért, hogy bánt és tönkretesz. Ha 100/1 x normális, az amiatt van, hogy el ne hagyd, mert neki kell valaki, akinek a vérét szívhatja. A helyedben átgondolnám, akarom-e ezt a szerepet végig, amíg csak a közelében vagyok.
2022. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt ember vagy.. Itt nincs és nem is lehet min javítani. Tudod mi a következő lépés? Le lécelsz , vagy megnyomordsz lelkileg mellette.
2022. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj semmit, csak csendben pakold össze a holmidat, szervezd meg, hová fogsz költözni. Tiltsd le minden kommunikációs csatornán. Ha kész vagy ezekkel, akkor eléállsz és megmondod, hogy ennek a kapcsolatnak vége van. És elmész.
2022. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Élni vele nem is lehet így..

Átmeneti a kapcsolat mindenképpen sajnos mert lehetetlen benne élnem

2022. ápr. 19. 12:45
 10/11 anonim ***** válasza:
Te írtad az előbb, hogy várja x óráig a nyilatkozatodat, szakítasz-e vagy sem? Mire vársz amúgy?
2022. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!