Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek ok a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek ok a féltékenységre?

Figyelt kérdés

A barátom nemrég egy házibulin megcsikizte az egyik legjobb lány barátját egy másik pasival (aki szingli) úgy, hogy a lány a végén már a földön kötött ki a kanapé mellett. Ezenkívül többször is játékosan verekedtek, bögdöste őt meg hasonlók.

Engem imád csikizni, a rángatózás meg nevetés kicsit be is indítja, így elég szarul éreztem magam miután elmesélte a dolgot és azt is hozzátette, hogy a csaj még nálam is sokkal csikisebb.

Ez önmagában nem is zavarna annyira ha nem mondta volna még korábban, hogy szívesen kavart volna vele és még mondta is egyszer a lánynak, hogy megdugná. Tehát egyértelműen vonzónak tartja, még most is többször cuki csajként utal rá.

Nem mondtam neki semmit de érezte hogy valami szarul esett. Sok közeli lány barátja van így eddig több szitu volt már ami nem nagyon tetszett, de idáig ez esett a legrosszabbul.

Soha nem említettem neki egyiket sem, nem akarok féltékenykedni. Elöbb szeretném tudni, hogy csak én reagálom-e túl vagy jogosan érzek így.

Ha mások szerint nem volt ebben semmi rossz akkor tovább léphetnék és nem zavarna annyira. Ha mégis akkor tudnám, hogy ezt érdemes lenne megbeszélni. A barátaim jóban vannak vele így nem igazán tudok megkérdezni mást.



2022. ápr. 19. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Eleve nem lennék olyan férfival, akinek van ellenkező nemű legjobb barátja. Én vagyok a legjobb barátja, nem egy másik no.

A cikizés a vonzalom kifejezésének az egyik modja.

Elég alpári csávó lehet, ha konkrétan vagy neked vagy a lánynak, de így mondta, hogy amúgy megdugná.


Én nem értem. Annyi normális férfi van, hol az Istenben tudtok ilyeneket összeszedni???


23N

2022. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Én sem örülnék neki. Az ilyen csikizős dolog eléggé felhívás keringőre, vagy én legalábbis nem szoktam sem a női sem a férfi barátaimat csak úgy csikizgetni, tehát ez nem alap dolog egy barátságban szerintem.

Pláne, hogy aztán még ezt el is meséli, meg cuki csajként hivatkozik rá. Szerintem kicsit ezzel kb direkt féltékennyé is akár tenni, különben legalább annyi esze lenne, hogy nem mondja el neked, meg nem áradozik róla, hogy milyen aranyos.

Szerintem ez a pasi veled is játszmázik, meg a másik csajjal is. Téged direkt féltékennyé tesz, hogy nagy kannak érezhesse magát, a csajnak meg húzza az agyát.

Amúgy előtted miért nem dugta meg ha akarta? A csaj utasította vissza?

2022. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Vagy érzéketlen bunkó, hogy ezt így csinálja, és cuki csajként hivatkozva meséli neked nagy büszkén még, vagy tudatosan azt akarja elérni, hogy féltékeny legyél, és ő kerülhessen nyeregbe, egyszóval játszmázik. Egyik sem okés, utóbbi még undorítóbb is. Jogosan esik rosszul, és a többi kisebb dolgot is meg kellene beszélni, mert jó kommunikáció és közös problémamegoldás nélkül nincs boldog kapcsolat. Én a helyedbe már rég elbeszélgettem volna vele, a sokadik után meg elküldeném a francba.


29/F

2022. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

Párom fiutesoja is jatszik velem. En siman érzem azt benne hogy en mint nő erdeklem, de van párja es szereti es hű is.

De attol még ezerbiztos hogy tetszem a párom tesojának es szivesen is lenne velem csak epp nem olyan az élet es ezt tudja. Ő a párjával van en meg a tesojával. Ők is szeretik egymást es mi is.

Arrol meg hogy en mint nő igenis tetszem neki, mintha nem is tehetne, nekem teljesen ugy jön le. Es jo érzés hogy ennyire bír/szeret engem a barátom tesója.


Lehet egy masik életben lenne koztunk valami, de ezt az életet éljük egyikunk sem rontaná el a kaocsolatát.


Ez így jó, csak játéknak. Csak vonzalomnak. Ennel tobbe sem ő sem én nem bonyolodnánk bele.

2022. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
megcsikizte haverjával együtt, ezen miért akadsz ki? Tini kategória...
2022. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Osztom 1-est,nem kellene olyan faszi, akinek van lány legjobb barija. Ott az esetek legnagyobb részében mindig van/volt érzelem legalább az egyik részről. Másrészt pedig nekem egy jól működő párkapcsolat arról is szól, hogy mi vagyunk egymás legjobb barátai, akik a legjobban ismerik egymást, akik egymással osztják meg a dolgaikat. Nekem nem férne bele, ha egy másik csajhoz járkálna mondjuk lelki életet élni, vagy kettesben találkoznának stb. Szerencsére már hosszú évek óta kapcsolatban élek, úgyhogy léteznek normális férfiak. Ja és a csiki... Hmm ha csak csiki lenne, akkor nem biztos, hogy zavarna, de így, hogy tudod, hogy őt beindítja a csikizés,plusz hogy bejön neki a csaj, így már más a szitu. Ja és jó nagy paraszt, ha közölte veled vagy a másik csajjal, hogy megd*gná (ez a kifejezés önmagában posztó)
2022. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*prosztó
2022. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó a pasid, ennyi...
2022. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Már a legelején érdemes tisztázni, hogy mi fér bele nálad.

Nekem ez nem férne bele és ahogy többen írták itt is, nem jönnék össze olyannal, akinek "legjobb barátnője" van.

Hidd el, nagyon sok normális férfi van, aki nem csinálja ilyet a párjával. Nekem egyből az jutna eszembe, hogy csikizés közben le is tapizza.

Nem tisztel és becsül téged.

2022. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

lánybarát, fiúbarát... LOL

Mindig jókat nevetek, mikor ezeket 20 év feletti személyektől hallom.

De legalább tök jó szűrő ismerkedés során.

Akkora redflag, ami még a Holdról is látszik, de Brüsszelből biztosan.

2022. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!