Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mit csináltok amikor a barátnőtök elmegy bulizni?

Figyelt kérdés
A barátnőm elment bulizni, és óránként felhívom hogy mi van, nem akarom hogy baja legyen, és most hallottam a hangján hogy azért már ittak eleget, és mondta hogy most rendelték az új kört amin kicsit kiborultam, és elcsesztem miatta. Mondta hogy majd hazamegy valamikor, aludjak, és ennyi kinyomott és most már nem veszi fel… (azért nem hagyta hogy menjek mert egy “csajos buli” amire már nagyon szüksége van, mert túl sokat voltam vele.)

2022. ápr. 19. 22:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
áthívom egy barátnőjét iszogatni.
2022. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Mikor csajos estét tartunk, a srácok fiú bulit szerveznek. Otthon találkozunk hajnalban vagy másnap reggel.

Nem hivogatjuk egymást, az rendkívül idegesítő lenne. Ne hívd többet fel a csajt ha holnap is a baratnődnek akarod tudni.

2022. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Békén hagyom?! Ne hívogasd. Hol a bizalom?
2022. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Ne fojtsd meg a csajt a túlzott aggódásoddal.
2022. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
sorozatot nézek/elmegyek sörözni valamelyik haverral/netezgetek/számítógépes stratégiai játékokat játszom és rendelek magamnak egy családi pizzát dupla pepperonival és dupla sajttal/stb.
2022. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
az, amiket #5-ös leírt, de pluszba még ki is verem a f.szomat. néha jól tud esni egy kis egyedüllét a legszuperebb kapcsolatban is.
2022. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ja, és biztos, hogy nem hívogatom. felnőtt nő, tud magára vigyázni, ha gond van, jelez. én maximum akkor hívom, ha a várthoz képest gyanúsan késik és felő, hogy valami történt.
2022. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Alszok mert dolgozni járok
2022. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Filmet nézek, játszok, rendelek kaját.
2022. ápr. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ó! Békén megvagyok magamnak. :))) Időnként küld egy üzit - magától teszi, azért hogy ne aggódjak. :)))
2022. ápr. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!