Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok olyan fiúval akinek nincsennek igazi barátai?

Figyelt kérdés
Nem sok barátom van, inkább csak haverok de azokkal is néha vagyok... a tanulás és a sport elveszi az időm nagy részét, de egy barátnő jól jönne már :) az a kérdés hogy egy lányt ez zavarná-e?
2010. szept. 16. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen, nekem sincsenek.
2010. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem butaságok veszik el az idejét (pl. sok gépezés), akkor nem zavarna. Azért a sporttársaiddal szerintem vagy osztálytársakkal biztos dumálsz valamennyit, ahogy írtad is, szóval nem is az a fajta béna magányos farkas vagy.
2010. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

A pénz a lényeg a lányoknál nem, hogy mennyi barátod van.

Látszik, hogy nincs sok eszed, úgyhogy tanulj még sokat.

2010. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"szóval nem is az a fajta béna magányos farkas vagy." na ezt kikérem. ::U Még hogy a magányos farkasok bénák??? Figyelj és ez a kérdezőhöz is szol: Inkább vagyok egy magányos farkas, mint egy farkas akit hiénák vesznek körül.(a hiénák alatt értsd a kétszínű felületes "barátokat vagy haverokat") Na am nem a barátok teszik az embert.
2010. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már megtapasztaltam ezt. Az volt az eredménye, hogy mivel neki nem voltak barátai, féltékeny volt a lány barátaimra is, a fiú barátaimat pedig egyenesen leköpte volna. Függött tőlem a gyerek, féltett mindentől és mindenkitől. Mert neki sosem volt alkalma megtapasztalni milyen az, amikor bulizni megy a haverokkal, barátokkal vagy csak egyszerűen kiülnek a fűbe beszélgetni... :/
2010. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

EZ miért lenne befolyásoló tényező? :)

Ugyanmár...szerintem ennek nincsen köze nagyon ehhez.

Az én esetemben ez nem befolyásolná a dolgot.


Két pozitívum már van: tanulás és sport. :)

Ez már jó.


Majd idővel biztosan lesz igaz barátod is, biztos fiatal vag még.

Mondom ezt én, 18L. :D

2010. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hmm...jókérdés.

A magányos farkas szerep is lehet menő ha stílusosan viseled :)

Mellette szól még h sokszor a lányok nem bírják a pasijuk haverjait(persze nem mindig van így),mert olyankor a barátjuk is máshogy viselkedik...

Viszont tényleg elgondolkodtató h miért nincsenek igazi barátai.

2010. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az én páromnak sincsenek barátai csak haverjai.
2010. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sincsenek barátaim, úgyhogy ez engem is érdekelne :D
2010. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Am. 16/F
2010. szept. 19. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!