Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog hagyni a barátom?

Figyelt kérdés

Májusban leszünk 4 hónapja együtt, friss a kapcsolatunk. A barátom nagyon féltékeny rám. A kapcsolatunk előtt is beszéltem fiúkkal, volt egy két alkalmi kapcsolatom (volt egyetemi szaktárssal is) és most is beszélek fiúkkal, esetenként egyetemen egy órán vagyunk és ez nagyon zavarja őt. Azt mondta a párom barátja, hogy mindenképpen dobjon ki, mert valószínűleg megfogom csalni őt. Szerintetek ott fog hagyni a barátja tanácsa miatt?


Ui: Az eddigi komoly kapcsolatomban hűséges voltam és most se hagynám el a jelenlegi páromat más pasi miatt. Egyáltalán nem jellemző rám a hűtlenség.



2022. ápr. 26. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
21 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha van egy kis szerencséd akkor igen.
2022. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
A helyedben már most lépnék.
2022. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

A helyedben én hagynám el őt. Teljesen hiányzik az irántad érzett bizalma.


Egy idő után meg fog fojtani a féltékenységével.

2022. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Azzal járnál a legjobban, ha elhagyna. Kapcsolatban éltek, nem pedig a tulajdonát képezed. Nagyon sok ember nem tudja megkülönböztetni a két dolgot és ez elég szomorú.
2022. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne várd meg míg kiderül, lépj le te. Teljesen tönkre fog tenni az állandó féltékenykedéssel. Másból se fog állni a kapcsolatotok, csak hogy ő vádaskodik, veszekedést provokál, próbál leuralni. Még alig ismeritek egymást, de már megszabná, hogy kivel beszélhetsz, meg kivel nem. Óriási red flag.
2022. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd el Te...ne várd meg míg ő csinál belőle egó kérdést a haverok előtt. Ennek a vége úgyis csak a folyamatos vita, keretek közé szorítás, majd az ebből jövő frusztárció lesz. Az élet rövid...ezekre pocsékolni főleg.
2022. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
61%
Sajnos jó eséllyel nem fog elhagyni. :((( Sajnos, mert ez ami nektek van, az nem kapcsolat.
2022. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon szeretem őt, ezért nekem eszembe se jutna szakítani vele. Igyekszek optimista maradni, hogyha minél több idő telik el, akkor annál erősebb lesz a bizalma irántam és nem akar elhagyni, még a barátai tanácsára sem.
2022. ápr. 26. 12:41
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, az ilyen emberek viselkedése idővel csak még rosszabb lesz. Nem mehetsz ám majd dolgozni se olyan helyre, ahol lennének férfi kollégáid, stb.
2022. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

#9 Láthatóan nem érdekli, túl naív még. Csak ilyenkor nem értem miért kerül ki egy kérdés.


Majd mikor minden nap sírva fekszik és kel, úgy hogy mindenkit elmartak körülötte és teljesen egyedül van, reméljük lesz ereje kilépni.

2022. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!