Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi zsarolás. Mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű huszonéves kérdése:

Érzelmi zsarolás. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mikor a pár egyik tagja menne a kapcsolatból, de a másik azt mondja akkor öngyilkos lesz és ezért marad. Mire jó ez? Nem az lenne a lényeg, hogy akit szeretek azt boldognak lássam? Így tönkreteheti a másikat. Mi a véleményetek?

Én személyszerint nem foglakoztam mikor mondta nekem egy srác, de talált mást és családja is lett.


2010. szept. 16. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én expasim is fenyegetőzött, követett, leskelődött. Kilátásba helyeztem, hogy ha továbbra is bejön a kertembe és leskelődik éjjel az ablakon, követ a munkahelyemre, akkor ne csodálkozzon, ha egyszer néhány kétajtós ruhásszekrény megvárja a sarkon. Onnantól nem szaglászik utánam. Csodák csodájára nem lett öngyilkos sem. Az a véleményem ,hogy nem szabad ezzel foglalkozni, nekem is két hónapomat tette tönkre a fenyegetőzéseivel, magas telefonszámlám lett miatta ,mert az elején megpróbáltam megmagyarázni, hogy miért lett vége és hogy az élet nélkülem is folytatódik. De ezekkel a szavakkal, okfejtésekkel csak tovább éltettem benne a reményt, mondván, ha hív és felveszem a telefont, akkor biztos szeretem is még.
2010. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nem szabad bedőlni, aki ilyet mond, azonnal dobd! Ha szellemileg ép a srác, akkor egyrészt nem szeret, mert direkt fájdalmat okoz neked, másrészt egészséges ember ezt úgyse tenné meg, csak mondja, szóval nem kell félteni se.

Ha meg tényleg megtenné, akkor szellemileg valami gond van vele, és biztos nem akarsz ilyen embert a gyerekeid apjának. Lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de ez van.

2010. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nekem a volt barátnőm volt ilyen! Olyan erősen megfogott az érzelmi zsarolásaival, hogy másfél helyett 6 hónapig maradtam vele, de akkor is mondogatta a baromságait. Egyszer besokaltam mikor öcsém iskolabálján is csak vele kellett volna foglalkoznom, mintha csak ő róla szólna az este. Aztán este a bál után otthon már harmadjára hozta elő azt a gondolatsort, hogy ha nem lennék mellete már rég öngyilkos lenne. Akkor azt mondtam ez így nem mehet tovább lesz ami lesz. Megteszi megteszi, ha nem nem én nem fogom feláldozni miatta az életem és értékes éveimet. Egy hét útán otthagytam. Fél év után mostanába beszéltem vele először és mondja phszihólógushóz jár mióta én nem vagyok meg gyógyszereket szedd!! SZÁNALMAS!! Véleményem az, hogy valaki valakit megakar tartani az igenis változzon meg! Mert nagyon könnyű ilyen szavakkal dobálózni, hogy öngyilkos leszek.
2010. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme szánalomból maradni akkor sem, ha van olyan őrült, hogy megtegye.
2010. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ez érzelmi zsarolás, éretlen személyiségű emberek csinálják. Ha ilyet mond valaki, akkor kérdezz vissza, hogy a temetés miből lesz és kérd el a telefonját, hogy hívhasd a mentőket.
2010. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kn ezt mondtam neki csak én a temetkezési vállalatnál akartam időpontot kérni. Monjuk nem értem, hogy anno mire volt ez jó, hisz most lett 1 szép fia egy lánytól. Monjuk kicsit rásegítettem, hogy összejöjjenek, utána ment magától a dolog.


De nem tudom, hogy egy komoly ember akinek gyerekei vannak, felnőtt meg értelmes az miért mondd ilyet a párjának? És akkor, ha vele maradt a nő/férfi akkor miért nem becsüli meg legalább, pl nem cseléd/papucs-nak tartja meg ilyesmi, nem bántja nem szívózik vele. És ha valaki megmondta neki az igazat akkor neki áll feljebb és a párján csattan az ostor, magyaráz hőbölög.

Isten ha létezik az ilyet miért tűri?

2010. szept. 18. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azilyen ember nem szeret senkit csak magát nekem hiába mondják hogy mekkora bátorsáág kell hozzá nem ahoz kell hanem ahoz hogy, szembenéznük a broblémánkal meg a másik arra nem gondol az illető hogy mondjuk a család tagoknak hogy, fáj .Szerencsére nekem nem volt ilyenbe részem de én tutti hogy még azt is megkérdeztem volna tőle hogy, esetleg a sirhely már meg e van
2010. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!