Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység ellen valami tipp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység ellen valami tipp?

Figyelt kérdés
Bevallom én vagyok a probléma mivel én nem látom hogy okod adna rá a párom, egyszer egy kicsit hazugságon értem de azon kívűl nem volt semmi. Sok barátja volt előttem és sokkal még minimálisan chatel is. Fiúkkal is beszélgetett sokat mivel régebben megnéztem a telefonját viszont most már akaratból nem nézem mert nem szeretem se kalitkába zárni se folyton nyomozni utána. Velem van a probléma mivel ő engem választott méghozzá ő kezdeményezett. Sok embernek küldött nudeot de mivel családi viszony nem volt jó ezért csak szeretetre vágyott és akkor több figyelmet kapott. Ennyi az ami miatt lehetnék minimálisan féltékeny. Egyszerűen szeretem és nem is mondom neki ha féltékeny vagyok és ezért szorongok mivel nem akarom ezzel terhelni. Ő sokszor mondja nekem hogy nem csal meg és szeret és minden csak egyszerűen egy csomó rossz gondolat és szorongást idéz elő. Ezen akarok változtatni mert én vagyok a probléma nem ő. Miatta nem járok esténként sehova mert ő is akarja hogy beszéljünk inkább maradok itthon beszélni. A depresszióból ő segített ki mivel a kapcsolat előtt antidepresszánsokat szedtem. 18/F

2022. máj. 1. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a családi viszony miatt küldött meztelen képet pasiknak akikkel azóta is chatel?

Nézd nekem volt már jó pár barátnőm, az ilyen dolgokat így 30felett egy büdös nagy redflag-nak gondolom. Nyilván ez engem is nyomasztana, és én is szoronganék miatta de a mai fejemmel nem maradnék ilyen nő mellett. Elég nyitott vagyok ilyen szempontból, és azt jól gondolod hogy ha veled van téged választott. Most neked kell mérlegelned, hogy neked ez belefér-e? Ha igen akkor fogadd el így ahogy van, ha nem akkor lépj méltósággal. Azért mert te mást gondolsz az ilyen jellegű dolgokról meg lehetsz jó ember. Egyszerűen ilyen beállítottságú vagy ez ennyi. 18evesen meg előtted az egész élet, nem kell olyan nő mellett maradni aki nem építi fel a bizalmat a kapcsolat elejétől kezdve. Ha nem vagy idióta monitorharcos nethuszár akkor tudsz magadnak szerezni egy olyan nőt aki megbecsul, tisztel és nem az ezekkel chatelget...stb


Pacsi


33/F

2022. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért chatelget azokkal akikkel régen szexelt ? Nekem ez nem férne bele.
2022. máj. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azok közül egyik csávó néha ír neki de az ritka csak azért még vannak fiúk akikkel beszél, minimálisan zavar talán azért mert én rajta kívűl nagyon nagyon ritkán chatelek másokkal és bennem maradt egy kis félelem
2022. máj. 2. 07:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1# Nagyon korekt válasz le a kalappal előted :)
2022. máj. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4

Köszi. Volt ilyen kapcsolatom. Én idióta több mint fél évig voltam benne, erőt vettem magamon kiléptem és kellett még vagy 1év mire a lelki sérülésekből ki kecmeregtem és tudtam újra bízni valakiben.

Kicsit idősebb voltam mint 18, de teljesen aterzem a kérdező helyzetét. A családom, a barátaim hiába mondtak bármit én benne maradtam, próbáltam kuzdeni, hinni, szeretni de ez két emberes dolog. Két embernek kell fel építeni a bizalmat egymásban, módszeresen. Ha az elejétől kezdve nem történik meg, akkor az veszett fejsze.

Volt egy drogbáró Pablo Escobary ő egyszer azt mondta: "az a nő aki nem kér semmit, az mindent megérdemel"

Ennek a mondatnak akkor esik le az értelme, amikor kilepsz a rosszbol, és találkozol valaki olyannal akit eddig kerestél.

Pacsi

33/F

2022. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!