Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lázas betegen hogy lehet túlélni muszáj veszekedéseket, programokat?

Figyelt kérdés

Együtt élünk.

Nem tudom miért de mostanában nekem hol az a bajom, hol az.

Korábban felfázás de elég keményen és hosszu ideig, és majdnem belepusztultam, most meg lázas taknyos nátha és fizikai gyengeség.

A barátomnak meg állandóan eszébe jut balhét szítani, veszekedni, ordítani, (az exem is ilyen volt), vagy kötelez programja mert pont szabadságon van, azaz "hallelujah", nonstop lehetünk együtt.és kb "szórakoztassam", menjünk a rokonaihoz, meg legyek üde friss.

De nem is kell ehhez betegnek lenni, az is gyakori hogy éjszakq nem hagy aludni mert veszekszik vagy neki szex kell, igy másnap egész nap vagyok egy mosott rongy es aztán a kövi este megint hajnalokig szex.

Holnap van a szabadságos napja, én meg lázas vagyok.

Mit tegyek holnap?


Hogyan csinálják ezt pl házaspárok amikor az egyik majd' meghal de a kapcsolat attol még nem áll meg es benne kell lenni? Nem lehet szakitani amig beteg az ember hogy bocsi, majd 1-2 hét múlva tali.



#betegség párkapcsolat
2022. máj. 2. 16:17
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Az exem is ilyen volt hogy stresszben bajban képes volt leállni velem veszekedni ahelyett hogy békén hagyna.

Már mindkettonek mindtam azt is ha korházban lennék nyakig gipszben is, ezerbiztos, ugy jönne be látogatni hogy hozzám vágja a virágot es ordit.

2022. máj. 2. 16:19
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát bszd meg én nem 1-2 hétre vágnám ki ezt az önző barmot, hanem végleg. Nem a csicskája, társalkodónője meg a szex babája vagy, hanem a társa.
2022. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Minden héten 3 új problémád van vele, de gyűröd.

Nem a betegség idejére kell egy ilyen idiótával szakítani, hanem for ever. Valóban nem áll meg egy kapcsolat a betegség idejére. Csak épp tekintettel vagyunk egymásra.

Ha én beteg vagyok, akkor nem "kell" se programozni, se szexelni (amúgy egészségesen sem kötelező egyik sem), sőt kímél és segít a párom, amiben csak tud. Amúgy is, de olyankor különösen.


Ha neked ez a terror megfelel, akkor szexelj lázasan, felfázva reggelig. Ha jó, akkor nem kell panaszkodni.

2022. máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Normális kapcsolatban eleve nincs ilyen, de ezt sose fogod megtudni. Szenvedjél csak, meg is érdemled. Neked ez kell.
2022. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

De őket mindig akkor kapja el az ideg amikor bajom van, vagy stresszben vagyok, vagy nem érek rá.

Pont akkor megy fel bennük a pumpa mikor en meg vagyok gyengülve.

2022. máj. 2. 16:32
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene eleve ilyen kapcsolatokba belemenni! Semmi sem muszáj, az a te hibád, ha ilyen emberekkel vagy együtt. Normális kapcsolatokban, akár házasságban ez úgy működik, hogy az emberek tekintettel vannak a másikra, nincs kényszer szex, és programok sem, főleg nem úgy, hogy a másik beteg.
2022. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Meg ram van rakva a lelkiismeretfurdalás, hogy ő szabin van, és egesznap fekvés van vagy veszekedés. Ehelyett bemehetett volna dolgozni is inkább.
2022. máj. 2. 16:34
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igen. És? Muszáj ezt neked tűrni? Nem. Ne jajjjgass, hanem bszd ki a francba, ha ennyire idióta. Vagy jó becsicskulni csak azért, mert farka van, vagy ne legyél 5 percig sem egyedül?

2022. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
Mivel minden nap kiírsz egy panaszkodó kérdést a pasidról, kétlem, hogy csak akkor jönne rá, ha beteg vagy. Max.olyankor eggyel több okod van itt sajnálni magad, de szerintem már senkit nem érdekel.
2022. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
7-es Lázas vagy! Ha akar dolgozzon nyugodtan, tudja, hogy betegen nem fogsz neki ugrálni. Képzelem, ha ő beteg, akkor te meg maradj otthon, hogy ápolni tudd, mert a halálára készül.
2022. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!