Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lázas betegen hogy lehet túlélni muszáj veszekedéseket, programokat?

Figyelt kérdés

Együtt élünk.

Nem tudom miért de mostanában nekem hol az a bajom, hol az.

Korábban felfázás de elég keményen és hosszu ideig, és majdnem belepusztultam, most meg lázas taknyos nátha és fizikai gyengeség.

A barátomnak meg állandóan eszébe jut balhét szítani, veszekedni, ordítani, (az exem is ilyen volt), vagy kötelez programja mert pont szabadságon van, azaz "hallelujah", nonstop lehetünk együtt.és kb "szórakoztassam", menjünk a rokonaihoz, meg legyek üde friss.

De nem is kell ehhez betegnek lenni, az is gyakori hogy éjszakq nem hagy aludni mert veszekszik vagy neki szex kell, igy másnap egész nap vagyok egy mosott rongy es aztán a kövi este megint hajnalokig szex.

Holnap van a szabadságos napja, én meg lázas vagyok.

Mit tegyek holnap?


Hogyan csinálják ezt pl házaspárok amikor az egyik majd' meghal de a kapcsolat attol még nem áll meg es benne kell lenni? Nem lehet szakitani amig beteg az ember hogy bocsi, majd 1-2 hét múlva tali.



#betegség párkapcsolat
2022. máj. 2. 16:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha sorozatban bántalmazókat választasz, az amiatt van, hogy magadat áldozatnak tartod, aki nem szerethető. Talán szülői minta...? Szerintem is hagyd ott szép csendben ezt a férfit, hogy esélye se legyen ordítozni. Szedd össze, találd meg önmagad, járj pszichológushoz... és ha már jól vagy és elhiszed, hogy értékes vagy önmagadban is, akkor fogsz találni olyat, aki megbecsül és nem érzed magad alsóbbrendűnek mellette és nem kell félned se tőle. Ez azért mennyivel jobban hangzana, nem? Mindenkinek kellenek az egészséges saját határok, tök evidens még a jog szerint is, hogy a tested a tiéd, akaratod ellenére nem használhatja más. Szeresd magadat, akkor tudsz mást is szeretni.
2022. máj. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj pszichológushoz, mert ez nem normális, hogy eltűröd!!!!!Ez nem pasi,hanem egy önző féreg! Egyedül boldogabb lennél,ha most még nem is hiszed el!
2022. máj. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!