Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudunk egymástól "elszakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudunk egymástól "elszakadni"?

Figyelt kérdés
A volt páromról van szó, akivel egy évig voltunk együtt. Fél éve szakítottunk, elég csúnyán, viszont azóta sikerült megbeszélnük a dolgokat. Egy a baráti társaságunk, így házibulik/bulik területén mindig összefutunk. Itt kezdőkik el a se veled-se nélküled szakasz. Ilyenkor minden alkalommal egymás társaságát keressük, és nem tudom miért van ez. Sokszor azthittem hogy továbbléptem, viszont amikor meglátom, rájövök, hogy ez közel sincs így. Általában a beszélgetéseket vagy az összebújásokat ő kezdeményezi. Írásban nem beszélünk. Nem tudom így ő mit érezhet. Tapasztalatok?

2022. máj. 2. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

én is hasonló a cipőben járok... teljesen kerülni kéne a találkozásokat

miért nem beszélsz vele erről? Egyértelmű, hogy még érez irántad.

2022. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt alkalmunk azóta kettesben beszélgetni, messengeren pedig félek a kezdeményezéstől. Nem tudom mit mondhatnék neki. Én vagyok a lány
2022. máj. 2. 17:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha külön nem keres, csak a közös társasággal futtok össze, akkor szerintem neki nincsenek már érzelmei.

Különben Ő keresne és nem csak nem tervezett összefutások lennének.

2022. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak akkor miért közeledhet?
2022. máj. 2. 17:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Exem is hasonlo.minden excsaját fűzögeti, akik meg ugy érzik, hogy jaj nem tudunk egymastol elszakadni🤣

Kozben az egyik legkönnyebb préda egy exnő.

2022. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

ha nem lennének érzelmei, nem lenne összebújás...

írj neki, hogy szeretnél beszélgetni, vagy találj ki valami ürügyet

2022. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert voltak érzelmei, de már nem elég erős ahhoz, hogy ebből megint kapcsolat legyen
2022. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar már tőled semmit, csak a megszokás és az ismerős érzés miatt keresi ilyenkor a tarsasagod. De már nem akar veled együtt lenni úgy, mint kapcsolat. Ennyi, nem kellesz eléggé. Engedd el, ne találkozzatok, ha annyira akarnad, már lezárhattad volna, ez a nem tudunk elszakadni csak hiszti.

Ne menj abba a buliba, ahova ő is. Pár hónapot kibirsz.

2022. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen kivul nem keres, nem akar semmit, csak neha lazulni. Az nem jar semmi felelosseggel, a kapcsolat igen, az meg veled neki nem megy.
2022. máj. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennének érzelmei, nem lenne összebújás?? Szexelni tud szerelem nélkül is. És valószínűleg arra megy ki az egész.
2022. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!