Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem kezdeményez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem kezdeményez, passzívan viselkedik szex közben, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, másfél éve össze is költöztünk. Eleinte jól is működtek a dolgok, ő is kezdeményezett együttlétet, meg aktív volt szex közben, szeretett többféle pózt kipróbálni, aztán lassacskán egyre passzívabbá vált. Semmi kezdeményezés, semmi aktivitás szex közben, csak fekszik, én meg "csinálom a munkát". Többször próbáltam vele beszélni, hogy mondja meg, hogyan tehetem számára élvezetesebbé az együttlétet, de érdemben nem reagált semmit. Aztán 8 hónapja sajnos elveszítette az édesapját, így pár hónapig nem is kezdeményeztem, láttam hogy lelkileg nincsen jól, próbáltam támogatni, ahogy tudtam. Viszont ez már 8 hónapja történt, tudom, hogy egy hatalmas tragédia, viszont a szexuális együttléteink száma tovább romlott, így 2 hetente 1x, és a passzivitása még annyiban tovább fokozódott, hogy végig csukva van a szeme. Amit mondanom sem kell, így egyáltalán nem élvezem én sem a dolgot. Mikor rákérdeztem, azt állította, hogy bűntudata van, hogy ő élvezi az életet, míg apukája elhúnyt. Én prábólom azóta is a gyászban támogatni, szervezek programokat, hogy lekössem, csinálom a házimunkát, hogy azzal se kelljen bajlódnia, de nem tudom hogyan hozhatnám rendbe a szexuális életünket. Mit tudnék tenni szerintetek? Szeretem őt, nem akarom elhagyni, de borzalmasan frusztrál, hogy 30 évesen a szingli ismerőseim többet szexelnek, mint én. Egyébként külsőre nem változtam a kapcsolatunk eleje óta, nem vagyok igénytelen, szóval ez sem magyarázat a dolgokra.

2022. máj. 4. 07:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
28%
Türelem vagy szakítás. Az igazán türelmes emberek ezt bírják 30-40 évig. Aztán sírdogálnak, hogy kicseszett velük az élet
2022. máj. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%
Már megint a csukott szem! Ez hihetetlen! Nekem a csukott szem = élvezet, ha nem megy, akkor koncentrálás, hogy ne másra gondoljak.
2022. máj. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
15%
Már más tolja,engedd el.
2022. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
38%

Hát igen, szerintem is valami gond. Csak azt nem értem, miért nem szakít akkor.

Mikor èn is a szakítás szélén voltam, én sem akartam szexet, ha mégis volt, becsuktam a szemem, hogy ne is lássam a másikat. Aztàn szakítottam.

2022. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, velem két éve történt ez.

Igaz, én kívántam a szexet, de persze eleinte nekem is buntudatom volt.

Viszont nagyon sokat beszélgettünk apumrol, sokat meséltem neki a paromnak (nem ismertek egymást sajnos), és aztán ahogy kezdtem feldolgozni az egészet, egyre fesztelenebb lettem én is.

Túl kell jutnia a depresszion de legalábbis eltokelni hogy nem ő halt meg, előtte az élet és az apukája is biztos azt szeretne, ha boldog lenne.

2022. máj. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
51%

Biztos, hogy benne van a gyász is, de ha jól értettem, már azelőtt is passzív volt, és ez gond.

Nem értem, miért pontoztatok le. Ezt egyértelműen bajra utal.

4 voltam.

2022. máj. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
9%
Itt mindenkit lepontoznak, aki kicsit is nem szinpatikus.
2022. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
15%

Nyugi, ez a gyakori! Itt megkapod:

Hogy a te hibád az egész, baxhatod.

2022. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%

Párterápia talán? Szakember neki? Mindkettővel akár évekig húzódhatnak a gondok, ha valaha egyáltalán megoldódik.


Szakítanék a helyedben. Nem csak a szex miatt, nincs jelen a kapcsolatban sem. Mindent helyette csinálsz, szórakoztatod már csak, mint egy cirkuszi bohóc.

2022. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
58%

Lassacskán passzívvá vált: nem mindenki szereti a szexet annyira. Viszont manapság ez a fő (nem egyik. "A" fő) mozgatórugója a kapcsolatoknak.


Ahogy azt eljátsszák néha a felek, hogy előzékenyekek, gondoskodók és ez később elmarad, úgy ezt is el szokták. Értelme nem sok van, mert úgyis kiderül. Csak sokan naivak és azt várják, hogy a másik eléggé szerelmes lesz.

2022. máj. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!