Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy szeret, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szeret, de nem tud elköteleződni? Tudja egyáltalán mi az igazi párkapcsolat és annak lényege ?

Figyelt kérdés

Már évek óta ismerjük egymást. Anno nem mertük bevallani, hogy vonzodunk egymáshoz. Évekkel később újra találkoztunk és egy helyen kezdtünk dolgozni. Kiderült a régi vonzalom és randizni kezdtünk. Nagyon hasonlóa az érdeklődésünk, a személyiségünk, értekrendünk. Teljesen egy hullámhosszon vagyunk. Azonban pár hónap után közölte hogy valamiért nem érzi azt a nagy rózsaszín ködöt ami egy kapcsolat alapja lenne. Szakítottunk és nemsokára mással randizott. Én nem álltam vele szóba hónapokig, de ezalatt mindig próbált vagy üzenetek formájában vagy a munkahelyen kapcsolatba lépni velem. Apró figyelmességeket rakott az asztalomra stb. Aztán szakított a lánnyal és bevallotta hogy nagyon hiányzok neki azóta is és fáj neki, hogy nem beszélek vele, szeretné jóvá tenni és velem lenni. Adtam neki még egy esélyt mert láttam hogy másképp áll a dolgokhoz és nagyon jól meg voltunk. De pár hónap után megint azt mondta hogy érzelmileg úgy érzi hogy nem tud egy határt meg ugrani. Hozzáteszem, hogy lelkileg nagyon befelé forduló és zárkózott, nem volt még soha hosszú kapcsolata és a kezdeti langolason kívül nem volt igazán szerelmes senkibe és nem tud kötődni. Tehát megint szakítottunk, de kért , hogy ne zárjam ki őt megint, mert velem akar lenni, fontos vagyok neki. Megnyugtató neki ha mellette vagyok és úgy érzi, hogy össze tartozunk, rengeteget aggódik értem és napközben sokat gondol rám. Programokat tervez velem és rendszeresen találkozunk, lesi minden kívánságom, folyton azon kapom hogy néz és nagyon figyelmes, kedves velem amivel teljesen összezavar, mert más pasik akkor ilyenek ha bejön nekik a másik. Mindezek ellenére nem próbál fizikálisan közeledni semmilyen formában mert szerinte hazugság lenne, mert nem érzi azt a szerelmet irántam amit kellene.

Őrlődök, hogy ez vajon miről szól? Barátként tekint rám, nem tud el köteleződni? Tényleg nem szerelmes? Vagy azt sem tudja mi egy kapcsolat lényege mert csak a rózsaszín köd és langolas a lényeg ? Én úgy gondolom nem a rózsaszín köd jelenti a valódi szerelmet, hanem minden más, ami megvan köztünk csak éppen…. ?



2022. máj. 5. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki valaki akit mindig elővehet. Gondolom látja rajtad, hogy bármit megtennél érte, ezért nem akarja hogy kizárd. De csak arra kellesz neki hogy fényezd az egóját.
2022. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1# - kommentelő válaszával értek egyet.
2022. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő is az a tipus lehet akiket a nehezen kaphatok vagy r.bik vonzanak es nem azok akik kéznel vannak
2022. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért őt elemzed, a saját érzéseid nem fontosabbak?

Ha 2x elutasított, akkor eleve butaság volt belemenni, főleg az ő lelki békéjének megnyugtatására, hogy tarjátok a kapcsolatot. Őt rohadtul nem érdekli, hogy ez neked rossz, és hogy te többre vágysz tőle. Neked kellene lépni, és befejezni vele, hogy tovább tudj haladni!

2022. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy szeret?? Nem baba, nagyon sajnálom, de meg is mondta hogy ő nem szeret. Te látsz bele többet.

Viszont most elhiszem hogy őt látod az egy szem lónak a szamarak között, de megnyugtatlak vannak még lovak!!

2022. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem lévő hozzászólók írták, plusz, hogy világos legyen, leírom hogy mit akar. Csak szex kapcsolat kell neki tőled, mert fix bármikor dugható nőnek néz, mivel tudja hogy te szerelmes vagy, így bármikor elő tud venni, mikor nincs más nő neki. De nem akar töled többet, még melletted más nőket is dugni akar. Ennyi. Lépj tovább. Itt csak te fogsz sérülni
2022. máj. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy valaki szeret,de nem tud elkotelezodni.

Nem szeret. Kéznél vagy. Élő tud venni ha akar. Bármire. Nem csak szexre. Bármire.

Hagyd a francba.

2022. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a rózsaszín köd egy kapcsolat alapja. Ha így gondolja, elég éretlen lehet. És legalább 2-3 évente váltogatja a párját ezek szerint, mert ez a “nagyon meghatározó” köd mindig elmúlik…
2022. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín köd nem a kapcsolat alapja! Az olyan, mint a szivárványos buborék, ami egy idő után elpukkan. Enélkül is tudjátok egymást szeretni? Ez a valódi!
2022. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szeretjük egymást, megvan az összetartozás érzése, de mivel pár hónapnál tovább senkivel nem volt, szerintem neki a köd egyenlő a szerelemmel. Enélkül pedig nem látja értelmét egy kapcsolatnak.

Lehet túl sok romantikus filmet nézett xD

2022. máj. 6. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!